gabuska79

dobry den.kde zjistim zda jsem rozvedena?nezdrzuji se na trv.pobytu tak nevim jestli mi prisel dopis.

Nejlepší odpověď
terry

Zavolala bych na soud nebo tomu, kdo vás zastupoval.

Další odpovědi
tekumseh

Pokud jste byla v rozvodovém řízení zastoupena advokátem, je vše doručováno jemu a měl by vás informovat. Pokud znáte číslo jednací, můžete dohledat informace na http://infosou­d.justice.cz/In­foSoud/public/se­arch.jsp nebo se můžete dotázat přímo u příslušného soudu. K vyřízení nového OP potřebujete rozsudek s doložkou právní moci.

arygnoc

na súde, u advokáta.
na pošte si je možné poštu „presmerovať“.