kokos23

Dobrý den,jsem zaměstnaná,mám invaliditu prvního stupně a dostala jsem výpověď/dohodou­/Pracovní poměr končí posledního ú

Dobrý den,jsem zaměstnaná,mám invaliditu prvního stupně a dostala jsem výpověď/dohodou­/Pracovní poměr končí posledního února.V lednu bych měla jít na operaci.Tak se chci zeptat,pokud budu nemocná ještě po skončení pr.poměru,bude mi někdo platit nemocenskou?Ne­vím,jak je to s nemocenskou a invalidním důchodem.Děku­ji Hanka

Odpovědi
postcd

já tomu vůbec nerozumím, ale tipnul bych, že nemocenskou platí jen v době pracovního poměru (tedy únor), důchod pak už stát. Tedy jít na včas na úřad práce? Zeptat se na ÚP?

ivzez

Neopakujte prosím dotazy, ztrácím se v nich.

Odpověď máte zde:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-jsem-zamestnana-mam-invaliditu-prvniho-stupne-a-dostala-jsem-vypoved-dohodou-pracovni-pomer-konci-posledniho-u-2