Dosty

Jak se zalíbit holkám a o čem se s němi bavit ?

Doplňuji:
Děkuju moc vše za rady a zkušenosti :)

Nejlepší odpověď
Drap

Buď přirozený a sám sebou. Potom se všechno ostatní, včetně holek dostaví samo

Další odpovědi
petra15

Tak s takovýmhle prístupem by to vubec neslo:-)
Pocítej spís s tím, ze „taková situace“ jednoduse „nastane“…a pak se s ní budes muset vyporádat…a je mozné, ze te to ale napadne az vecer, protoze jsi tu situaci na míste spatne pochopil…xD

jinsun

  1. Na co holky je koukají, je tvůj vzhled(zevnějšek), nemusíš mít nutně swag, ale pokud by jsi za nimi šel ve špinavém, otrhaném oblečení, je dost velká šance je odradíš. K tomu patří i to jak jsi upravený – nehty, vlasy.
  2. Je jedno o čem se budeš bavit, podle jejich reakcí(mlčení, smích(ne ironický)) poznáš, zda jsi zvolil správné téma. Určitě jim neříkej, nic co by tě mohlo ztrapnit(např. že si nečistíš pravidelně zuby…).

Přesný návod jak se zalíbit holce není, pochopit ženu je složité(dámy, odpusťte mi prosím) :D, každé holce se líbí něco jiného, tudíž musíš poznat časem sám, co a jak.
Přeji ti hodně štestí :)

Questman

Jo, kdyby na to byla rada, tak už ji znám a studuju písmeno po písmeni den co den :)
O čem se bavit je dost těžká otázka pro někoho, kdo se v holkách nevyzná ale jednoduchá pro znalce.
Záleží, na jaké holky chceš zapůsobit a jak vypadáš. Jestli jsi hezký (nejsi tlustý, nemáš akné a podobně) tak máš z poloviny vyhráno. Stačí se pohybovat tam, kde je holek hodně a mít hodně kamarádek, ty tě časem seznámí s jinými dívkami a zanedlouho už budeš někoho mít. Věř mi, ženy jsou složité ale hezké dívky ne. Stačí trochu vymakaná postava, dobrý účes a značkové oblečení, plus dobrý vztah k cigaretám a příležitostnému alkoholismu a pak už můžeš říkat cokoliv chceš, na tom už záležet nebude.

Horší je, jsi-li jeden z nás – ošklivců.
Potom ti neporadím, bude mi 18 a dosud jsem to tajemství nerozluštil a ani se nepřiblížil k řešení. Můžeš mít štěstí a nějaká se ti prostě v životě objeví a pak odvahu najít musíš (když budeš mít pocit, že bys litoval, kdybys to alespoň nezkusil), Stejně tak se ale můžeš snažit jak chceš – zhubnout, nosit hezké věci, hygienu přehánět až k extrému, mít desítky kamarádek a v klubech a na večírcích rozhazovat sítě noc co noc a přesto skončíš ve dvaceti sám jako přestárlý panic, co se obklopil lidmi, kteří jsou mu odporní a dělá věci kterých lituje a to vše pro nic. (to naštěstí není zatím můj případ ale jednoho takového znám :/)

Pokud se nade mnou snad osud někdy smiluje a sešle mi některou, která bude moci a chtít opětovat city, které jí dám já, rád budu chodit a radit všem, kteří se trápí tak jako, v tento smutný věk mého života, Já :)

NonClockwork

Ono záleží, jakou holku hledáš, protože co vyzařuješ, to přitáhneš. Důležité je, aby to, co chceš bylo v souladu s tím, co děláš. Udělej si v hlavě obrázek holky, jež se ti zamlouvá a trénuj v tom svoje přirozené chování. Když nebudeš vyzařovat nejistotu a faleš, tak se s tebou žena bude cítit bezpečně, začne ti věřit a začne tě mít ráda. I drobná pochybnost jde vyčíst z toho, jak mluvíš či jaký u toho máš postoj. Začátky nejsou nikdy lehké a vždycky někdy klopýtneš, ale zkrátka buď přirozený, trpělivý, nevzdávej to, stále miluj a hlavně nezapomeň, co chceš 😉
Možná jsou dámy komplikované povahy, ale to prorazíš jistotou, stabilitou a trochou tvrdohlavosti. Ale zase s tím nechoď až za hranice, to taky není zdravé 🙂
Doplňuji:
A ještě nezapomeň na to, že je jedno, jak moc jsi svalnatý, nádherný, bohatý či sympatický, ale pokud nebudeš ženě umět dávat lásku, tak se jí dříve či později budeš ztrácet. To stejné platí pro svět. Ne nadarmo jsem někde četl, že postoj k ženě je stejný, jako postoj k celému světu – nezvládneš ženu, nezvládneš svět a naopak.

marci1

Tak na tohle rada v dnešní době asi není. Jestli se jim chceš jen „zalíbit“, tak se asi musíš chovat jako „macho“ a bavit se s nimi o hloupostech. Jestli si chceš najít holku, se kterou by jsi chtěl kamarádit a rozumět si s ní, tak se chovej tak, jaký jsi, aby jsi poznal holku, která je Tvoje „krevní skupina“, které se budeš „líbit“ a budete mít si o čem povídat. Není to jednoduché, ale držím palce ! 🙂

Kelt

Nejprve musíš s nimi začít komunikovat, zvolit správný tón hlasu, pohled, držení těla a vhodné oblečení. Koukat se do očí, občas se usmát i nad její nebo jejich reakcí, ale být sám sebou. Nejlepší je se bavit o škole, pomoci s učením a pak se uvidí.

débil 001

O koníčcích, rodině, škole…
Říkej jí lichotky, směj se na ní, atd…

Questman

Ne že bych chtěl znevažovat zdejší poradenské borce ale u nich rady nehledej.
Starší generace nemají většinou ani ponětí, co se dnes děje s mladou společností.
Díky internetu a médiím je dnešní generace snad nejsložitěji pochopitelnou generací všech dob.

Nechovej se přirozeně, jak radí Drap, to holky (v tomhle věku) nechtějí! Chovej se jako hovado, jako ten největší hajzl a sviňák, kterého znáš, měj SWAG, nos věci co vypadají, jako by je vyzvracel jednorožec, choď do klubů, zvlášť k holkám se chovej jako hulvát, dokud ti nějaká neprojeví přízeň, pak ostatní přehlížej a v řeči je vystavuj trapným situacím (nesměj se jejich vtipům a nechávej je v trapném tichu, když tě osloví) a jen k ní se chovej hezky. Buď sobec a nevyhýbej se lehkým drogám.

Toto je okolím osvědčený a mnou vypozorovaný způsob, jak si v dnešní době najít holku. Neříkám, že bude kdovíjaká ale to hlavní mít bude – krásu, velkou pusu a nohy do V ;)

petra15

A ty más „hodne kamarádek“ a sestru ? A tak proc si stále jen stezujes ?

quentos

on si nestěžuje, jen předestřel věci tak, jak jsou, bez příkras. Bohužel to vyjádřil dost trefně.