Heřman

Podle čeho si najít holku.

Podle: vzhledu, chování nebo něčeho jiného.

Nejlepší odpověď
Syd

Podle toho, na čem ti víc záleží. Jestli aby ses měl na co hezkýho koukat a s čím se chlubit, nebo s kým si povídat, aby ti rozuměla, abys jí obdivoval, aby byla na tebe hodná, aby ses s ní nenudil, aby tě naopak mírnila, aby tě povzbuzovala, nebo aby ti posluhovala. Každej má nějaký jiný požadavky, ty tvoje my neznáme.

Další odpovědi
quentos

Jedna dobrá rada: neřeš to. Až Ji potkáš a zajiskří to, bude Ti její vzhled a chování úplně šumák – okouzlí něčím, co se nedá definovat.
Když budeš řešit, podle čeho vybírat, tak si nevybereš.

martin14

To je na tobě, ale většinou od každýho trochu aby byla hezká, pracovitá atd.

Damiana

Půjdu na to eriksonovsky. Sám sis podvědomě odpověděl – vzhled jsi dal na první místo! 🙂
První dojem je určitě důležitý, nevěřím tomu, že někdo uvidí vysloveného Frankensteina a řekne: Jé, ten bude určitě hodný a má jistě bezva chování!
Záleží proto na způsobu seznámení. Jestli se s někým budeš stýkat delší dobu (práce, koníčky, blízké okolí), jistě se ti bude mít šanci zalíbit i člověk, který by tvou pozornost, no řekněme – jen tak neupoutal… A to je super, dává to možnost odhalit „skutečnou“ povahu, společné zájmy, názory… Pro pevnější vztah je to jistě v mnohém racionálnější.
Naproti tomu krasavec a láska na první pohled (nebo spíš touha) – to je přece také dost oblíbené (a obvyklé), tak proč se tomu bránit. Pokud budeš mít navíc to štěstí, že ta, která se ti vzhledově líbí je i příjemná společnice podle tvého gusta (nejen v oparu zamilovanosti), tak bys mohl mít vyhráno. Osobně bych to každému přála. Ubylo by starostí a zášti, které pramení ze samoty, závisti a nenaplněných citů…
A ještě to tvé: Něco jiného. To by mě zajímalo, co tím myslíš? Majetek? Prachy? Moc? Nadpřirozené schopnosti? 🙂

Michal Kole

Podle toho jakým plave způsobem/stylem, rychlosti, elegance, výdrží pod vodou, zda si nedrží nos a má otevřené oči.

manon

Říká se, že opakovaný vtip není vtipem, ale ten dnešní Michalův mne fakt dostal :)