zamilovanej

Jak najít holku která…

  1. 2.7.2011 v ccl­.19:40 nastupovala v Praze na Václaváku na metro Muzeum.
  2. ccl. v 19:46 vystupovala v metru Želivského.
  3. Nosí černou mikinu.
  4. Je blondýnka.
  5. Je jí tak ccl.11 let

P.S.Mě je 10.

Nejlepší odpověď
chudst

Jo kamarade, rekl bych, ze jedinou moznosti je hlidkovat na danem metru, jestli ji jeste nekdy neuvidis. Vzhledem k tomu, ze nepredpokladam, ze by se to vasim libilo, kdyzbys tam postaval, tak to vzdej, stejne je mala sance, ze ji uvidis jeste jednou. Holek je na svete vic a radeji se zamer na ty, ktere znas a o kterych vis, ze jsou prima.

Další odpovědi
Banshee

zkus tam někdy počkat třeba jezdí pravidelně. a jestli ne tak bych to vzdala :)

HDMI

dal bych sem otázku jestli někdo nezná školy v okolí.Kdyžtak bych se tam někdy podíval jestli bys ji neviděl ale spíš až začne školní rok.A taky každá škola má vlastní web třeba tam mají seznam žáků.11 letý holky choděj tak do 4.až 6.třídy.A každá má fotogalerii tak se tam podívej uvidíš ji na té fotce a pak už jen o jarních prázdninách čekej u školy.A proč zrovna jarní prázdniny?Protože na každé městské části mají jarní prázdniny někdy jindy.Teda pokud nechodíš do školy na stejné městské části jako ona.

venkovan

Dá se to popsat jednoduše – kdo zaváhá – má starosti.
Snad ji najdeš.

masakrmen

Hochu, řeknu ti to takhle: Tvůj věk je takový, že i kdyby si ji našel a chodili by ste spolu, vydrželo by vám to tak týden, dva. V tomto věku opravdu nemá cenu hnát se za holkou, kterou si náhodně viděl. Tak nějak se to dá se spolužačkama, ale i tak by to dlouho nevydrželo, to mi věř. Vyprdni se na to, akorát tě to bude zatěžovat.

anonym

Jde o to, jak moc ti byla sympatická; pokud bys ji vážně hodně chtěl, tak by ses mohl zeptat o kamerový záznam (nejspíš bys ho ale nezískal) ;D
jinak vážně si počkat další týden v ten samí den a čas v tom metru a takto to třeba opakovat 3×.
jinak-je z toho dobré ponaučení-kdo zaváhá, nežere!!!

žolik

Skus tu trasu jet několikrát určitě jí potkáš.

Zdroj: žolík

comedian

takovy rady:D trosku pochybuju o tvem veku, ptz i kdyz tohle je docela vystrelek tak jak jsi to napsal ma hlavu a patu a to mi neprijde na 10 let. ale pokud se mylim tak budes v budoucnu lamat holkam srdce;-)

arygnoc

och, lásko nebeská …

tak si ji skus vyčíhat znova – a nestyd se, oslov ji. třeba ji nabídni bonbón (co jiného v tvém věku, snad ne „trávu“).

odvážnemu štěstí přeje.