Gus_Fring

Jak se začít bavit s holkami?

Občas se mi sevře krk těsně před připraveným pozdravem a když chci něco říct. Navíc, jako šachista, mám vše vymyšlené dopředu. Takže nemůžu někam přijít a něco spontánně říct.

Nejlepší odpověď
DoTazatel

To je ten problém. Neměj nic předem promyšleného, alespoň ne do detailu. Kašli na emoce a na to, co by si mohly myslet…

Vše si vyžaduje cvik, trénink, tak prostě začni a časem se zlepšíš.

Další odpovědi
zjentek

Normální kluk se s holkama nebaví!

autacek

Bav se s nimi ze začátku pomalu, ať je nevylekáš. Důležité je se bavit s každou zvlášť, navzájem jsou žárlivé. Pinďourem táhni až po důkladné předehře. Poté, co dáš mat, to můžeš zkusit na jiném poli. Tak šachům zdar!

Edison

Míň myslet. A už vůbec ne pindikem… Už tak je to o hormonech.

Jo… a neříká se „s holkami…“!!!

Kelt

I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem. Napřed to zkoušej u známých a příbuzných. Určitě máš sestru, sestřenici, nějaké sousedky ve stejném věku, tak začni u nich. Co na tebe říkají, co si myslí, třeba ti dají nějaké rady. Taky ti mohou poradit zkušenější kamarádi, ale nejvíc zkušeností získáš sám. Pozoruj třeba druhé, jak se baví s dívkami, s ženami. Vyber si jednu, zkus ji oslovit a trochu s ní komunikovat. A proč neoslovit nějakou, která hraje šachy? Měli byste společné téma.

anonym

Základem je nebát se improvizovat, protože jakmile se moc připravuješ, jsi ze všeho ještě nervóznější, víš že žádná příprava stejně nemůže být perfektní, a celé se ti to v té chvíli sesype na hlavu. Prostě neboj se improvizovat, to je celé.

Obecně si tím nervóznější čím ojedinělejší situace nastává, pokud do kontaktu se ženami přicházíš jen velmi ojediněle je to samozřejmě polovina podstaty problému 🙂 Je třeba to napravit a udělat z toho vlastním přičiněním cosi naprosto běžného … a ono se to pak snadno srovná.

zjentek

Ale jinak mám naprosto identický problém. Vše si naplánuji dopředu a samotný život pak stojí za kus h.vna.

Edison

Nojo, no… Takže důvody znáš… Ale nic si z toho nedělej. Ono i bez plánování to klidně může setát zo totéž.