NeedHelp:(

Je špatné chodit s mladší dívkou?

Je mi 14 let, chodím do 8. třídy. Kamarádovi z druhé třídy začala psát šestačka. Je normální, kdyby sní chodil? Pokud ano, tak všichni by se mu smáli, že je na mladší. Asi před 2 dny jsem jí napsal, ať si z toho nic nedělá, a teď chce zas chodit se mnou. Kdybych s ní chodil, bylo by to normální? Bohužel to nemám v plánu s ní chodit ani se mi nelíbí. Otázka tedy je: JE V POŘÁDKU CHODIT S MLADŠÍ DÍVKOU?

Nejlepší odpověď
MobilManiak

Kdyby ti bylo 30 a jí 28, proč ne. Ale na ZŠ to je velký rozdíl, takže to není OK. Navíc když skočila na tebe po něm, znamená to, že se jen chce před kámoškami chlubit, jak má kluka z osmičky.

Další odpovědi
quentos

A proč by bylo? Existuje snad nějaké omezení, že si máte vybírat jen stejně staré? To by šance na opravdovou lásku klesly opravdu hodně hluboko.

briketka10

Ano. Já našla neuzamčenou otázku asi před 1350 dny.
Dalo se na ni ještě odpovědět i v diskuzi.

quentos

zamknout otázku takto brzy bylo opravdu velmi chytré. Málem jsem tu odpověď poslal pozdě.