Kačenka 111

Dobrý den, je mi 15 let výška 173 cm a váha 51 kg je to idealní váha?

Nejlepší odpověď
Kat ka Suky

Ano,je to dobra vaha ale bodlo by trosku pribrat…
Doplňuji:
Jsi dokonce hubenejsi nez ja…a to sem mladsi..

Další odpovědi
Hlada

Tvá váha není v rozsahu zdravého člověka, což nejspíš víš. Měla by ses nechat vyšetřit, zda netrpíš nějakou poruchou příjmu potravy. Četná úmrtí, způsobená těmito nemocemi, se nepopularizují.

marci1

BMI ukazuje podváhu. Ideální by bylo BMI 18,05 :http://www.vy­pocet.cz/bmi?BMI_­Vyska=173&BMI_V­aha=51&submit=Spo%E8%ED­tej+BMI&Email=%40&E­mail_Type=HTML
Doplňuji:
Opr. : 18,5

knedlik123

Teh 51 kg je na 15 let skoro trochu moc, ale v poradku.
Doplňuji:
jinak v poradku by to bylo na 25 let

Kelt

Snad ano, ale záleží jak se cítíš, můžeš třeba 10 kg přibrat, ale ber v úvahu svůj životní styl, co děláš a pod.

arygnoc

kačenka, pokiaľ si dievča krv a mlieko, je to ok.
pokiaľ je tieň (stín) pouličnej lampy širší, ako tvoj tieň, nie je to v poriadku.

resumé:
pekný vek, pekná výška, váha – (pribrať, držať sa zlatého hmotnosť=výška-100*0,9).

sh3riff

ahoj ..

ptát se takhle veřejně zda-li je tvá v pořádku, není v pořádku. Každý člověk ti odpoví dle svého vlastního uvážení, jestli má rád tlusté, řekne ti že jsi anorektička a obráceně.
Pak tu jsou lidé co tu machrují s BMI ale vůbec tomu nerozumí.

Záleží co děláš, jestli sportuješ, tvá váha je v pořádku.

Hlavní je, jestli jsi sama spokojená se svoji postavou …
Já osobně jsem na štíhlé, takže váha 51kg při výšce 173cm je dost dobrá, pro mě bys byla ideální partnerka ;)

Klokan88

To jsi docela podvýživu já mám taky 15 let měřím 172 cm a mám 68 kg a doktorka mě řekla, že na svoji výšku mám optimální váhu.