Klars100000

Jaký mate názor na vztah 18letého kluka a 13leté holky anebo 13leté holky a 22letého kluka?

Dobry den, co vam prijde v pohode a co vam neprijde v pohode a proc? Dekuji

Nejlepší odpověď
elkon

Být rodičem toho mladšího, tak bude dusno.

Další odpovědi
Edison

To jde o to, jaký vztah máš na mysli. Pokud kamarádský, tak na tom nic nejni. Pokud milenecký, už to není asi to pravý. A pokud sexuální, tak je to přímo protizákonné, jde o zlořit patřičně ohodnocený.

Kepler

Pokud to zůstane v kategorii „kamarádka“ bez intimností a sexu, nic proti. Na něco víc je 13tiletá holka ještě nezralé dítě. Navíc pod zákonem.

Reezo

Záleží na tom, jestli by ten kluk byl někdo mě známí a hlavně jaký vztah vůbec mezi sebou mají. ( Třeba syn mého bratra )

Každopádně pokud by to bylo něco víc než kamarádství ( mimochodem nevěřím, že existuje přátelství mezi klukem a holkou. Vždy za tím z jedné strany je něco víc ) být otec té holky, tak bych byl zásadně proti tomu. Myslel bych si, že ten kluk má dost pravděpodobně pedofilní choutky.
Pokud bych se dozvěděl, že proběhl sexuální akt, tak bych volal policii.

Malvína

V případě mileneckého vztahu velký špatný! Rozhodně to není v pořádku a minimálně ten zletilý by na to měl myslet! Zákony nejsou pro srandu králíkům, 13-ti letá holka je ještě dítě.