Avatar uživatele
Lolkoman123

Dobrý den , jak se mám zbavit divného pocitu v krku jak kdyby mě to natahovalo , vůbec nevím co to je

Dobrý den , je mi 16 let , a mám tu jeden problém , už skoro týden mi bolí žaludek a cítím divné natahování v krku je to hodně nepříjemné a nevím si s tím rady , prosím pokud někdo ví jak se z toho zbavit poraďte . Mám potíže i páteří a někdy mi volí i hlava z krční páteře děkuji za odpovědi

Zajímavá 0 před 1711 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Protože většina lidí by navštívila lékaře (zatímco ty se ptáš laiků), usuzuji, že tě takový postup neuspokojuje. Řešení tvého problému pochopitelně existuje – a to nejedno. Namátkou přichází v úvahu dekapitace. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Dobrý doktor by se tě zeptal: Spíš dobre? Co jíš? Jsi ve stresu? Jenomže se většinou nezepta, tak to pořeš sám. Udělej změny: Odstraň průmyslové potraviny a nápoje a dej si odlehcovaci dietu s čerstvým ovocem, zeleninou, jednoduchá doma uvarená jidla. Pití obyčejné vody nebo čaje také pomáhá. Jednoduchá pravda je ta, ze jídlo i léky putují v těle stejnou cestou, přes trávicí trakt, a skončí v krevním oběhu. Když budeš jist vhodně jídlo, nemusí vůbec na prášky dojít.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek