Lolkoman123

Dobrý den , jak se mám zbavit divného pocitu v krku jak kdyby mě to natahovalo , vůbec nevím co to je

Dobrý den , je mi 16 let , a mám tu jeden problém , už skoro týden mi bolí žaludek a cítím divné natahování v krku je to hodně nepříjemné a nevím si s tím rady , prosím pokud někdo ví jak se z toho zbavit poraďte . Mám potíže i páteří a někdy mi volí i hlava z krční páteře děkuji za odpovědi

Odpovědi
aliendrone

Protože většina lidí by navštívila lékaře (zatímco ty se ptáš laiků), usuzuji, že tě takový postup neuspokojuje. Řešení tvého problému pochopitelně existuje – a to nejedno. Namátkou přichází v úvahu dekapitace. ;) :D :D

Ametyst

Dobrý doktor by se tě zeptal: Spíš dobre? Co jíš? Jsi ve stresu? Jenomže se většinou nezepta, tak to pořeš sám. Udělej změny: Odstraň průmyslové potraviny a nápoje a dej si odlehcovaci dietu s čerstvým ovocem, zeleninou, jednoduchá doma uvarená jidla. Pití obyčejné vody nebo čaje také pomáhá. Jednoduchá pravda je ta, ze jídlo i léky putují v těle stejnou cestou, přes trávicí trakt, a skončí v krevním oběhu. Když budeš jist vhodně jídlo, nemusí vůbec na prášky dojít.