Jolana551

Chtěla bych jít do O2 arény na koncert. Je tam potřeba mít občanský průkaz? Kontolují to?

Odpovědi
Mravenec

Přečti Všeobecné obchodní podmínky.

seraphico

Záleží kolik je ti let:

„Za osoby mladší 18 let odpovídají jejich zákonní zástupci, přičemž osoby mladší 15 let vstupují do O2 areny pouze v doprovodu zletilé osoby (např. zákonného zástupce); Pověřená osoba je oprávněna požadovat předložení dokladu vstupující osoby pro prokázání splnění této podmínky.“

Zdroj: https://www.o2a­rena.cz/pro-navstevniky/pra­vidla-pro-navstevniky/

Elita národa

Asi ne, podívej se do tzv. Archivu, zbytečný dotaz. To už tu bylo.