Vojtěch K.

Co mám dělat, když mi učitel dal neprávem 5 a zápis do kázeňského listu?

Dobrý den, chodím na gymnázium do tercie a máme tady toho učitele od primy na tělák a člověk a společnost, jednoho dne jsem měl udělat nástup a řekl jsem: „Nástup, děťátka.“ To ho asi naštvalo, tak mi řekl, že dneska nebudu hrát, prostě jako bych byl nemocnej, poté mi řekl, že mě zapíše do kázeňského listu za neuposlechnutí učitele a že mi k tomu ještě přidá 5 z TV. Tenhle učitel také vyhrožuje 5 každému, co třeba zakopne, špatně hodí míč atd. A chci dodat, že tohle je učitel, který pracuje na gymnáziu. Prosím pomozte

Odpovědi
Filip84

S ohledem na Tvůj věk je rada obsoletní, musí to řešit rodiče.

Kulantně se to řeší tak, že si zajdou za učitelem, když to nepomůže, za ředitelem, no a pak jsou opravné prostředky podle školského zákona.

Ty to můžeš řešit, až Ti bude 18 let.

Kelt

Zkus vysvětlit situaci rodičům a požádej je, aby si s učitelem promluvili. Možná kvůli učiteli změníš školu.

aevul

Příspěvek smazán administrátorem.