tomahavk

Poradíte, zda se dá sehnat zadní kryt na Meizu M6, Note, který se dá potisknout vlastním obrázkem?

Dobrý den.Chtel bych se zeptat zda se dá sehnat zadní kryt který se dá potisknout vlastním obrázkem meizu M6 note dik

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejde o otázku.

Odpovědi
Ametyst

Tohle zboží obvykle mají prodejny velkých operátorů jako je T-mobile atd. Nebo koumáci, co opravují mobily, umeji sehnat příslušenství.