Dobrý den chtěl bych se zeptat co mi hrozí když jsem za volantem nadýchal 2,30 promile bez záznamu v TR a bez nehody.

Nejlepší odpověď
Drap

Kdybych to rozhodoval já, tak minimálně pět let na tvrdo a doživotní zákaz řízení čehokoli

Další odpovědi
hanulka11

co ti hrozí …pěkná pokuta a děkuj si ,žes nikoho nezabil ty jeden nezodpovědnej …fuj a takový potkávám na silnici.....

pusinka50

Kvůli takovejm, jako jsi ty, umírají denně stovky lidí po celým světě, jenže cizí smrt se nás tak netýká, jako ta naše, viď?!!
Kvůli vám se bojí slušní řidiči vyjet na silnici!! Modlim se, aby uzákonili za JAKÝKOLIV promile alkoholu minimálně 2 roky natvrdo a sebrat na 5 let řidičák, dělat znovu testy a 1× tolik zaplatit za novej

roxy52

Za takovej hazard už by sis za volant neměl vůbec sednout.Kdyby ses vymlátil ty,tak ti to patří,jenomže holá pravda bývá ve většině případů docela jiná-ten nalitej co to zavinil
má odřený loktíček a ten do koho to napral nemálokrát končí na hřbitově.Proto doživotní zákaz řízení,dlouholetej kriminál a hodně velikou pokutu !!!

lukas.zmizik

ze jsi bez zaznamu v TR a bez nehody nehraje roli…

jinak prestupek proti bezpecnosti a plynulosti provozu na pozemnich komunikacich podle § 22 zakona c. 200/1990 Sb., o prestupcich, ve zneni zakona c. 411/2005 Sb a zakona c. 226/2006 Sb.

§ 125c/1b) 7 bodu, pokuta na miste 0, pokuta ve spravnim rizeni 2500 – 20 000, odebrani ridicaku od 6 do 12 mesicu

suaeda

Máš veliké štěstí, že si nikomu neublížil.
Čeká Ti pořádné a zasloužené vyvětrání šrajtofle a delší prací program pro Tvoje papíry. Ale jak se říká „kdo s čím jak zachází s tím také schází“.
Nejhorší by na tom všem, ale bylo, kdyby to odnesl někdo nevinný. Případů kolem nás je bohužel hodně.

greek

„Nic moc“ ti nehrozí. Tuším, že až 50.000,– pokuta, rok za katrem a zákaz řízení na 3 roky… tak nějak je to maximum.
2,3 promile?!?!?! To asi nebyla „jedna Plzeň“ po večeři, co? Sebrat papíry navždycky, velkou pokutu k tomu a vězení, nebo veřejně prospěšné práce na 2 roky minimálně!!! A taková hovada jezdí v autě?!! Buď rád, že tě chytli a nikoho´s nezabil!

Damiana

Myslím, že přijdeš na dva roky o řidičák a dostaneš pěkně mastnou pokutu, snad dvacet tisíc. Obojí mi ale připadá málo. Jestli jsi s takovou opicí schopen sednout za volant, nevíš co je zodpovědnost řidiče a nepatříš na silnici! ☹

joeyk

ted v praci resil neco podobneho jeden chlapek a ten nadychal POUZE 0,3 promile a ma stop na pul roku a pokuta 5 tacu takze ty to budes mit tak 4× horsi

terry

Být to na mě, dám ti podmínku aspoň na 2 roky.
Aby sis pamatoval, že se s promilemi za volant nesedá.
A co to hrozí? Asi pokuta, pár bodů a nevím jak je teď, jestli berou ŘP nebo ne.

cukrar

Velká finanční sankce hned (50 000), pak ještě další, (až 20 000), vězení, páč to již nebude dle předpisu 361/2000, ale bude to projednávat soud, a ten se nemusí držet uvedeného předpisu.

Lukáši, máte to špatně!!