Avatar uživatele
anonym

Dobrý den chtěl bych se zeptat co mi hrozí když jsem za volantem nadýchal 2,30 promile bez záznamu v TR a bez nehody.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4493 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Kdybych to rozhodoval já, tak minimálně pět let na tvrdo a doživotní zákaz řízení čehokoli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

co ti hrozí …pěkná pokuta a děkuj si ,žes nikoho nezabil ty jeden nezodpovědnej …fuj a takový potkávám na silnici.....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Kvůli takovejm, jako jsi ty, umírají denně stovky lidí po celým světě, jenže cizí smrt se nás tak netýká, jako ta naše, viď?!!
Kvůli vám se bojí slušní řidiči vyjet na silnici!! Modlim se, aby uzákonili za JAKÝKOLIV promile alkoholu minimálně 2 roky natvrdo a sebrat na 5 let řidičák, dělat znovu testy a 1× tolik zaplatit za novej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Za takovej hazard už by sis za volant neměl vůbec sednout.Kdyby ses vymlátil ty,tak ti to patří,jenomže holá pravda bývá ve většině případů docela jiná-ten nalitej co to zavinil
má odřený loktíček a ten do koho to napral nemálokrát končí na hřbitově.Proto doživotní zákaz řízení,dlouholetej kriminál a hodně velikou pokutu !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

ze jsi bez zaznamu v TR a bez nehody nehraje roli…

jinak prestupek proti bezpecnosti a plynulosti provozu na pozemnich komunikacich podle § 22 zakona c. 200/1990 Sb., o prestupcich, ve zneni zakona c. 411/2005 Sb a zakona c. 226/2006 Sb.

§ 125c/1b) 7 bodu, pokuta na miste 0, pokuta ve spravnim rizeni 2500 – 20 000, odebrani ridicaku od 6 do 12 mesicu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Máš veliké štěstí, že si nikomu neublížil.
Čeká Ti pořádné a zasloužené vyvětrání šrajtofle a delší prací program pro Tvoje papíry. Ale jak se říká „kdo s čím jak zachází s tím také schází“.
Nejhorší by na tom všem, ale bylo, kdyby to odnesl někdo nevinný. Případů kolem nás je bohužel hodně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
greek

„Nic moc“ ti nehrozí. Tuším, že až 50.000,– pokuta, rok za katrem a zákaz řízení na 3 roky… tak nějak je to maximum.
2,3 promile?!?!?! To asi nebyla „jedna Plzeň“ po večeři, co? Sebrat papíry navždycky, velkou pokutu k tomu a vězení, nebo veřejně prospěšné práce na 2 roky minimálně!!! A taková hovada jezdí v autě?!! Buď rád, že tě chytli a nikoho´s nezabil!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Myslím, že přijdeš na dva roky o řidičák a dostaneš pěkně mastnou pokutu, snad dvacet tisíc. Obojí mi ale připadá málo. Jestli jsi s takovou opicí schopen sednout za volant, nevíš co je zodpovědnost řidiče a nepatříš na silnici! ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
joeyk

ted v praci resil neco podobneho jeden chlapek a ten nadychal POUZE 0,3 promile a ma stop na pul roku a pokuta 5 tacu takze ty to budes mit tak 4× horsi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Být to na mě, dám ti podmínku aspoň na 2 roky.
Aby sis pamatoval, že se s promilemi za volant nesedá.
A co to hrozí? Asi pokuta, pár bodů a nevím jak je teď, jestli berou ŘP nebo ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Velká finanční sankce hned (50 000), pak ještě další, (až 20 000), vězení, páč to již nebude dle předpisu 361/2000, ale bude to projednávat soud, a ten se nemusí držet uvedeného předpisu.

Lukáši, máte to špatně!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek