lucy96

dobré mobilní hry a aplikace

jaké jsou podle vás asi nejlepší hry a aplikace do mobilu (android) ??

Nejlepší odpověď
kazisvět

doporučuji prohlédnout nejstahovanější aplikace zdarma, v Android marketu. Viz zdroj.
Tam nejsou nejlepší aplikace pro Android podle mne, ale podle většiny uživatelů. Ideálně vybírejte jen ty, které jsou hodnoceny více než 4 hvězdičkami.

Zdroj: market.android­.com/details?id=ap­ps_topselling_free

Další odpovědi
anonym

Na serveru svetandroida.cz pravidelně vychází seriál „pařba na víkend“ tam jsou skvělé tipy na Android Hry… pokud je chceš dostávat e-mailem zkus http://postou­ranni.cz/svetan­droida.cz

DDarent

Modern Combat 3 fallen nation, 9mm HD, Asphalt 6 a Mysic Halo