Rokio

Do kterého ústavu patří extrémně problémová mládež a starší děti?

Já si myslím, že do výchovného ústavu (lehčí případy) a do diagnostického ústavu (těžší případy). Jeden můj známý si myslí, že tato mládež a děti patří do detenčního ústavu odděleně od dospělých.

Nevíte, kdo má pravdu?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pravdu má soud.

Další odpovědi
ivzez

Do žádného.
Mládež a děti (včetně starších) patří do svých rodin.

O ústavní výchově by musel v odůvodněných případech rozhodnout
soud → a jak už víš z mnoha dřívějších odpovědí, rozhodnutí soudu
by nebylo možné předjímat ani v případě, že by sem chodili soudci.