stana73

Do kdy maji chodit odpovědi ze škol,na které jsme posílali přihlášku ke studiu?

Nejlepší odpověď
chudst

Odpovedi = pozvanky na zkousky? To je individualni na kazde skole. Vetsinou tak mesic pred prijimackami. (Nebo alespon tak prisly me.)

Pokud mate na mysli neco jineho, tak nic jineho vam neprijde. Je na vas, abyste si hlidala, zda-li mate vse v poradku (v e-registraci je uvedeno, zda-li vse probehlo v poradku, pokud ano, v klidu cekejte na dopis).

Další odpovědi
Ella

tak měsíc před přímacími zkouškami by měl přijít doporučený dopis, teda alespoň u mě to tak bylo 5.4. mi poslali doporučený dopis a 24.4. bylo první kolo přímaček.

Ale u každé školy se to liší…

barnajka

Podle nově schváleného zákona prý ředitelé škol nemůžou dát studentům vědět, jestli jsou přijatí nebo ne, dřív než 22.4. – v tento den by tedy většina škol měla rozesílat oficiální dopisy. Držím palce :)