SonsyMite

Tak co, jak bylo první den ve… škole?

Nejlepší odpověď
anonym

Vnučka šla poprvé sice jenom do školky, ale stejně…Dcera hlásila, že to byl hrozný zážitek, učitelka by si prý zasloužila příplatek na uklidňující léky. Naše malá šla v poho, ale když viděla tři děti viset za ohromného řevu na klice, tak prý mírně znejistěla…

Další odpovědi
mosoj

Paní učitelka se mně moc líbí, tak jsem se usadil do první lavice.

quentos

Tak já odpovím z pohledu učitele – byla to paráda v tom smyslu, že tento den znamenal konec letní okurkové sezóny ;{)> akorát se mi nechtělo ve tři čtvrtě na šest vstávat :{))>
Pro některé naše studenty to byl poněkud tvrdej náraz… obzvlášť pro ty, kteří se na to přes prázdniny ani nepodívali. Ti, kteří chodili i přes prázdniny, měli výhodu, že nevypadli z formy ;{)>

Syd

Hned jsme se učili a už máme domácí úkol. Nudáá, čekala jsem něco trošku ceremoniálnějšího.

RyuzakiKate

jedním slovem – hrůza. Rozvrh příšernej, úplně překopaný zvonění a kratší přestávky, začíná se už v 7:50, pořídila se nějaká kamera či co, a musíme jakožto maturanti chodit na 5 seminářů. K čemu? Maturovat budem ze čtyř, tohle je jako kdyby náhodou…? Štve mě to, akorát práce navíc. A hned shánět papíry, podepisovat se, cpou do nás „rozhodni se kam dál“ přinést stovku na nějaký podělaný RPDŠ, už od základky nevím, co to je… Spolužáci pořád stejní blbečci, jediná pozitivní věc – na konci minulýho školního roku si ti pitomci poručili vymalovat třídu na růžovo, samozřejmě jsem hned byla proti, ale co mi to proti nim bylo platný… Dneska přijdu, a stěny jsou oranžové, uf…

Rocker

Přes prázdniny je ve škole nejvíc práce-velký úklid,větší opravy a údržba…takže se vždy těším,až příjdou děti a začne běžný denní režim.Takže dnes v pohodě:-)

Syd

quentos: tss, tři čtvrtě na šest, co to je, já teď budu třikrát tejdně vstávat o půl pátý ☹

quentos

to se nemáš :{(> mě čeká vstávání ve 3.50 za čtrnáct dní v sobotu, naštěstí čistě zájmově , takže se z postele vykopu ;{)>