Lucyfer

Do kdy bude mít podporu mobil Samsung S10e?

Píše mi to tu, že poslední aktualizace byla nainstalována 22. června 2023. Verzi androidu mám 12 (verze One UI 4.1).
Přemýšlím, zda si mám ten telefon nechat opravit, nebo koupit jiný. Já jsem s ním velice spokojená, ale už mi to tu hlásí, že by to chtělo vyměnit baterku (to bychom snad zvládli i doma), nejde mi vysunout slot na SD kartu/simku, protože mi párkrát spadnul a ten kov se ohnul… načež mám i malou díru v rohu displaye (ale nezasahuje to do rozsvícené obrazovky); taky mi občas vypadává/odlepuje se ten zadní kryt. :D Ta destička… Hledám malý mobil… v první řadě… a dobrý… Co případně za něj? Byl mi doporučen nějaký asus… o black friday ho měli asi za 13 tisíc, ale nevím…
Vždycky si pořídím nový mobil a nejradši bych byla, aby vydržel do konce života a už jsem koupi nového nemusela nikdy řešit (a šetřit zas na nový). :D

Odpovědi
Pepa25

Oficiální podporu už nemá, skončila po 3 letech od konce prodeje, což odpovídá jaru 2023 (viz odkaz). Android 12 je ale v pohodě, pokud má 128GB paměti, tak to byla mohlo také stačit. Takže záleží, co od něho ještě čekáte 😉
Do konce života vám nový určitě nevydrží, ale určitě se dá pořídit nový i pod 13 tisíc. Třeba mě stačí Áčková řada 😉