zjentek

Do jakých/kterých lokalit Ukrajinci vystřílí a jinak užijí vojenský materiál/munici, který jim doposud věnoval Západ?

V ohledu na to všechno (vojenský materiál- technika, zbraně, munice) co už jsme tam těm Ukrajincům coby „Západ“ dodali, je tam strašný nepoměr mrtvol a taky devastace jako takové. Tak kam veškerý ten darovaný materiál mizí. Umíte si představit Ukrajinu, na které by bylo použito vše (vojenství), co od nás (potažmo od Západu) doposud obdržela? Máte představu? Takže se ptám- to snad na Ukrajině mají nějakou funkční milosrdnou černou díru, do které vše okolo „military“ padá a nic odtud nevychází?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Pokud si vzpomínám, bondovka “ Jeden svět nestačí” začíná scénou z černého trhu se zbraněmi, kde se dá koupit snad všechno. Chudá zkorumpovaná Ukrajina je ideálním zprostředkovatelem takových kšeftů.

Další odpovědi
Drap

Myslí, že některé se ani nevybalí a putují hned dál. Jsou v tom přece pěkné prachy.

led

Musíme počkať, až sa vráti z Ukrajiny náš strieborný „odborník na ukrajinsko-ruské vzťahy agent 67967“ a oznámi nám nové (cielene skreslené) informácie.

paul1

Těžko se vžít do toho, co se tam děje. Zbraní a munice spousta a to ještě Rusové mají znatelnou převahu, někde i prý 10×.

zjentek

Proboha, vždyť UAjinci už musí mít díky ruské speciální operaci a její antipodpoře Západu u nich v zemi tolika zbraní, že by bez větších potíží zfleku dobyli několik afrických států, si myslím 🤷‍♂️

led

Aj v Angole a iných afrických zemiach bolo viac zbraní, než obyvateľov a napriek tomu boje trvali dlhšie, než vypitie anglického čaju a rečí za okrúhlymi stolmi.