rybíz

Do čeho všeho se používá tabasco?

Poraďte nějaký recept na jídlo s masem a tabascem.

Nejlepší odpověď
Adlim

Představte si univerzální koření, které můžete použít na maso, pokrmy z vajec, saláty, omáčky, polévky, brambory, luštěniny, pizzy, dokonce nápoje nebo zmrzliny. Koření, které promění v lahůdku všechna jídla, dokonce i ta, která „tolik nemusíte“, a zároveň je zdravé.
To je přesně Tabasco.

Tabasco Pepper Sauce s nejdelší tradicí výroby ostrých omáček na světě chce změnit
přetrvávající názor v naší společnosti, že pálivá jídla nejsou zdravá a pikantní omáčky patří pouze
do exotických jídel. Tabasco ukazuje pravý opak. Tabasco je pálivé a přitom zdravé a použití má i
české tradiční kuchyni.

Zdroj: http://zena-in.cz/clanek/ta­basco-ohniva-pochoutka/kate­gorie/sezona/ru­brika/vareni

Další odpovědi
BEAES

Můžete si s ním pokapat jakékoli maso, třeba na podušenou kotletku je to dobré, k tomu těstoviny.

hanulka11

Tabasco není vyhraněné koření jen na maso. Prostě se dá použít i do míchaných vajec , třeba na rybičky, které si otevřete, na chleba se šunkou , na těstoviny atd...... Prostě na vše co chcete mít pikantní.
Udělejte si jakékoliv masíčko, které milujete a hotový pokrm si pokapejte tabascem.Bude pikantní a zase jiný než jste zvyklý.

quentos

dobré je si s ním pokapat např. rizoto nebo čínu, dodá tomu šmrnc. Taky ho můžu skoro do všeho :{)>

Miroslavst

Po zkušeností s jakýmkoli přidáváním čehokoli do jídla, v mém případě brusinkové omáčky, nedoporučuji žádné recepty s masem a přidáním čehokoli.

Angela2713

Já ho používám na všechno a hodně.Maso,bram­bory,zelenina,po­lévky..