Zvědavý

Jsou těstoviny s masem zdravé??

S takovými těmi malými kousíčky masa a červenou řepu k tomu nebo salát. Domníváte se, že je to vhodný oběd, když chce někdo zhubnout?

A druhá část otázky: Máte nějaké zkušenosti s Dukanovou dietou? Díky.

Nejlepší odpověď
briketka10

Zkušenost s Dukanovou dietou nemám,
jsem hubená.
Pár informací zde : http://www.dukanova-dieta.cz/
S těstovinami Ti též neporadím jím jen bezvaječné
kroucené nudle, které se vaří pouze 3 min. a hned
podávají.

Další odpovědi
mojitek

těstoviny nejsou problém co se týče hubnutí,teda pokud jde o ty kvalitnější,čili ne ty úplně levné.Jestli chceš zhubnout,tak malá rada : jez normálně,ale namísto příloh jako třeba brambory,knedlíky atd si k masu místo toho nalož zeleninu-5 dní v týdnu a zbylé 2 dny normální přílohu(vynech knedlíky ale).Je to dost účiné a výsledek je zaručený.Hlavně se pohybuj,pokud možno sportuj,nebo aspon chod na delsi procházky.
PS: ted jsem juknul na tu zázračnou dietu. Zapomen na ni,je to jen jedna z tisíců zázračných diet. Proč? Nebudeš přeci každý den kontrolovat počet krajíců chleba a pořád úzkostlivě hlídat každou kalorii,to je blbost.Za chvíli by se ti to omrzelo,být otrokem tohohle.Ty otruby a hodně vody znamená,že budeš mít pocit sytosti z nabobtnalé vlákniny(je to na způsob Herbalife).Jinak vlákniny samozřejmě jez,ty pročištují střeva. Důležité je ale pohybovat se,to platí nastopro.A ta zelenina 5 krát týdně namísto přílohy je opravdu účinná dieta-vlastní zkušenost.

ReHu

Těstoviny z tvrdé pšenice a pokud se konzumuje přiměřené množství lze považovat za zdravé. Otázka jsou ty kousíčky masa. Jaké maso, jak připravené a jaké množství? Kvalitní maso neškodí a některé je i potřeba.
Dieta, jakákoliv, je pro nemocné. Pokud se po Dukanově dietě vrátíš k původnímu stylu života, zase přibereš.
Řešení redukce váhy je změna celého stravování a životního stylu. A ne pouze dočasně.

Dale Cooper

Testoviny jsou mouka a vejce. Tim je receno vse. Existuji ale i celozrnne testoviny. Poznas je proto, ze jsou strasne hnusne 😉

da ny

Ne,
záleží na tom, jak často (kolikrát v měsíci) si je dá. Když chce někdo hubnout, musí velmi omezit pojídání těstovin.
Ty jsou vhodné pro malé děti, které málo/špatně jí a jsou hubené a pro staré lidi, dobře „kloužou“, jsou vydatné a zasyt.í.