autacek

Dnes je 21. srpna 2018. Také se již bojíte otevřít i dveře od záchoda, aby na Vás nevykoukl Rus z osmašedesátého?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ne, jen mně se*e, že když je nějaký výročí čehokoliv, tak se vo tom píše do zblbnutí, jako by ani jiná témata nebyla … jinak pražská kavárna nezklamala, z piety udělala předvolební shromáždění …

Další odpovědi
Edison

Já ne. Chodím i na záchod s SA58. 😁

hapiky

Říkáš „také“? To o něčem vypovídá..

Kepler

Já strach nemám, protože jsem čistotný, ale někdo může mít doma rusy domácí (Blattella germanica). Jsou asi tak stejně přijatelní. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Rus_dom%C3%A1c%C3%AD

led

Strach nemám, mám rada čistotu aj na WC.

PS.
Kepler, kde sú rusi Blattella germanica, bývajú aj šváby (Blattodea, Blattaria) https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/%C5%A0v%C3%A1by_(hmyz) Ináč všimnite si latinské pomenovanie rusa domáceho Blattella germanica, …germanica,to je akoby som v tom názve počula nemčinu, ach, tá germánska rozpínavosť…

ivzez

Ne, nebojím se.

Na jednu stranu mne štve, jak se spousta „bezvýznamných“
pokouší na tomto výročí přiživit, zviditelnit apod., na druhou
jsem ráda, že se dozvídám nové věci. (Je snazší dohledat informace.)

orestez

Zapomenout znamená nepsát a nemluvit.

wocas

Jo jo, jsem zvědav, zda budeme opět takto hystericky masírování i za půl roku 15.3.2019 – 80 výročí německé okupace. Avšak nemyslím si. Nehodí se to do dnešního výkladu dějin. Němci jsou kamarádi, koupili si nás, ovládají nás (média, podniky…). Hodnej strejda Hitler, a vůbec to nebyli Němci, ale úplně někdo jinej, jakýsi nacisti. (proč to ale v r. 1968 nebyli komunisti místo Rusů ?) Kdo ví, jestli všeho nebyli vinni Rusové. komouši, Češi, Zeman, Babiš… Počet obětí 300 tisíc, koncentráky, veřejné věšení, střílení, popravy gilotinou v Berlíně-Plötzensee, později na Pankráci mužů, žen, dětí, masakry v Praze za květnového povstání, Lidice, Ležáky a další vyvražděné a vypálené vesnice

Kepler

led: no ano, je to sranda. Globalizace už tady je zřejmě déle, než bychom čekali. Rusi jsou germanica a švábi (tedy taky Němci) žijí s rusama. To je paráda!

hapiky

Kepler: Jsou i stejně přátelští jako Rus v68.