Avatar uživatele
autacek

Dnes je 21. srpna 2018. Také se již bojíte otevřít i dveře od záchoda, aby na Vás nevykoukl Rus z osmašedesátého?

Zajímavá 0 před 2068 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ne, jen mně se*e, že když je nějaký výročí čehokoliv, tak se vo tom píše do zblbnutí, jako by ani jiná témata nebyla … jinak pražská kavárna nezklamala, z piety udělala předvolební shromáždění …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Já ne. Chodím i na záchod s SA58. 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Říkáš „také“? To o něčem vypovídá..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Já strach nemám, protože jsem čistotný, ale někdo může mít doma rusy domácí (Blattella germanica). Jsou asi tak stejně přijatelní. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Rus_dom%C3%A1c%C3%AD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Strach nemám, mám rada čistotu aj na WC.

PS.
Kepler, kde sú rusi Blattella germanica, bývajú aj šváby (Blattodea, Blattaria) https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/%C5%A0v%C3%A1by_(hmyz) Ináč všimnite si latinské pomenovanie rusa domáceho Blattella germanica, …germanica,to je akoby som v tom názve počula nemčinu, ach, tá germánska rozpínavosť…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ne, nebojím se.

Na jednu stranu mne štve, jak se spousta „bezvýznamných“
pokouší na tomto výročí přiživit, zviditelnit apod., na druhou
jsem ráda, že se dozvídám nové věci. (Je snazší dohledat informace.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
orestez

Zapomenout znamená nepsát a nemluvit.

před 2068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
wocas

Jo jo, jsem zvědav, zda budeme opět takto hystericky masírování i za půl roku 15.3.2019 – 80 výročí německé okupace. Avšak nemyslím si. Nehodí se to do dnešního výkladu dějin. Němci jsou kamarádi, koupili si nás, ovládají nás (média, podniky…). Hodnej strejda Hitler, a vůbec to nebyli Němci, ale úplně někdo jinej, jakýsi nacisti. (proč to ale v r. 1968 nebyli komunisti místo Rusů ?) Kdo ví, jestli všeho nebyli vinni Rusové. komouši, Češi, Zeman, Babiš… Počet obětí 300 tisíc, koncentráky, veřejné věšení, střílení, popravy gilotinou v Berlíně-Plötzensee, později na Pankráci mužů, žen, dětí, masakry v Praze za květnového povstání, Lidice, Ležáky a další vyvražděné a vypálené vesnice

před 2068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

led: no ano, je to sranda. Globalizace už tady je zřejmě déle, než bychom čekali. Rusi jsou germanica a švábi (tedy taky Němci) žijí s rusama. To je paráda!

před 2068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Kepler: Jsou i stejně přátelští jako Rus v68.

před 2068 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek