Nikolka115

Dluh a co dál ?

Dám příklad půjčím si v bance v přepočtu 200 000 kč mám ručitele a nebudu splácet ručitel za mě zaplatí 700 000 kč i z úrokama a bude to po mě chtít uá mě na soud sco si ze mě vemou jestli že nemám žáný nábytek a bydlím po ubytovnách a beru měcíčně 5000 dejmetomu a mám vyživovací povinnost a životní minimum ,prosím poraďte .Děkuji

Odpovědi
Pájo

Budeš platit tak dlouho, dokud to ručiteli nesplatíš, tzn. do konce života… a až zemřeš, přejde dluh na Tvé potomky. Asi bys měl uvažovat o vyšším příjmu.