orestez

Dilema: co je lepší. Než opakovat webovou otázku, zeptám se: lépe se vychází z vany, nebo ze sprchového koutu?

Mě připadá nejhorší ten první krok, kdy nevím, kam šlápnu. Jestli na kobereček, papuč, botu, nebo studenou dlažbu.

Nejlepší odpověď
annas

Lépe se vyjde ze sprchy než vyleze z vany. Slyšela jsem od jedné známé, že její matka se koupala, když byla sama doma. Nemohla z vany vylézt, takže vypouštěla a připouštěla vodu, protože čekala 4 hodiny, než se dcera vrátila.

Teď se koupe, jen když je někdo z mladých doma. Do koupelny si bere pro jistotu mobil.

Od určitého věku to opravdu není jednoduché.

Já šlapu na kobereček s pichláky, takže si masírují šlapky.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jestliže umístíš vanu tak, že dno je zároveň s podlahou, je problém vyřešen …

Kepler

Já mám tu smůlu, že sprchový kout nemám, jen vanu. Než tam vlezu, dám si tam umělohmotnou nízkou stoličku, na kterou si sednu, abych vůbec mohl vylézt ven. Hned vedle vany je koupelnový kobereček a pokud si tam předtím nedám nákup, tak došlápnu do měkkého a nerozbiju si hubu.

orestez

Mc M, nebo zapustit vanu, aby byl horní okraj s rovinou dlažby. To by byl bazének.

Mc Merkurion

… to by se do ní zase blbě lezlo …

orestez

Přes tu vanu by to chtělo položit prkno jako na lodičce.

orestez

Jo, z vany se leze blbě. Hranice mezi mokrem a suchem klouže.

I na mimino cz řeší vanu nebo sprchový kout. Proto taková formulace.