digitální rádia

Jsou u nás na trhu, už běžně k dostání radia pro digitální příjem,nebo lze rádia přijímat jen přez internet nebo setobox

Odpovědi
Lencis

Běžně k dostání asi ne, protože v dnešní době není tento druh zboží nějak vyhledávaný. Právě proto co jste zmínil, že každý přijímač typu setobox nebo SatTV… případně s akrtou i přes PC lze využít pro poslech rádia… Nicméně samozřejmě že toto zboží existuje.

Zkuste kouknout např. na odkaz dole, je tam i cena a odkaz kde koupit 😉

Zdroj: http://www.sat­centrum.com/clan­ky/151/seznam­te-se-svetovy-prijimac-s-digitalnim-radiem-worldspace-hitachi-kh-ws1/