user99

Problém s připojením MP3 k počítači. Nemá s tím někdo zkušenosti nebo neví někdo co s tím?

Ahoj, mám problém s MP3, když ji připojím k PC, tak se mi nenačte obsah (ani když dám přidat nový hardware). Nemá s tím někdo zkušenosti nebo neví někdo co s tím ?
Doplňuji:
Tak se mi už v PC objevila, ale když ji chci otevřít, tak mi to napíše „žádost nebylo možné provést z důvodu chyby zařízení I/O“.

Nejlepší odpověď
gecco

No – a typ té MP3 je tajný???
No, dobrá…

  • potřebuje ovladač?
  • má fungovat jako MassStorage a nebo potřebuje komunikační SW?
  • po připojejní k jinému PC ti funguje?
  • jaký máš OS (a počítač)?

Další odpovědi
Petr47

Zavolej do servisů v Elektro obchodech
Např:planeo Elektro , euronics, okay elektroo
😁:-D:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

ptáč

Použijte program testdisk. Kde lze stáhnout, lze vyhledat. Testdisk obsahuje i obnovu smazaných souborů Photorec. Prográmek který se neinstaluje a běží v Dosovském okně bez GUI, najde vady disku. Návod existuje i v češtině, ovšem nutno pohledat. „návod testdisk“