techniťák

Ideální přenosné rádio do 1 tisíce

Mělo by být malé a mít vlastní dobíjecí baterii s dlouho vydrží
také by mělo být hlasité s připojením usb,micro sd,

Odpovědi
Ex-pert

Ahoj, podle mě by stačilo Hyundai TR 1088 BT3. Hmostnost má 0,63 kilo takže na přenos je ideální. Má jak USB vstup tak podporuje SD a SDHC. Je možné ho napájet bateriemi typu C. Cenově se pohybuje okololo 700,– Kč

Zdroj: http://www.ob­chody24.cz/-radioprijimac-hyundai-tr-1088-bt3bbl-mp3-usb-sd-cerny-modry

Jurek

Jsem velice spokojený s přenosným rádiem Orava RP-130, USB, micro SD a SD vstup, AUX vstup, výstup na sluchátka, baterky se dají dobíjet přes USB, výborný zvuk, cena kolem 300.