Co dělají děti od 6 do 15 let? Jaká je jejich denní rutina?

Můžou psát děti i jejich rodiče. Jenom tak mě to zajímá. Myslím tím teď, v „době koronavirové“. Zajímají mě hlavně tyto věci:
Čas vstávání
Čas snídaně
Úkoly nebo online výuka? V jaký čas?
Dopolední zábava – odkdy? Jaká?
Svačina – v kolik? Nebo není?
Povinnosti – jaké, kdy?
Čas oběda
Co děláte po obědě?
Kdy jdete ven? S kým, co děláte a na jak dlouho? Nebo vůbec?
Svačina – kdy?
Odpolední zábava?
Čas večeře?
Co po večeři?
Kdy jdete spát?

Můžete napsat jen odpovědi na otázky, nebo všechno. Díky. A prosím i věk.

Takhle to mám já:
Pondělí až pátek vstávám v 8, jednou v 9, musím mít budík. Uvařím čaj. Umyju si obličej, vyčistím zuby, učešu vlasy. Převleču a nasnídám se. Následuje online výuka, většinou od 8:30, jednou od 9:25. Ta trvá s přestávkami do 11:05,12:00 nebo 12:55. Pak povinnosti, svačina, ta je mezi 11:30 – 13:15 a trvá asi 5 – 10 minut. Pak si kreslím, hraju, nebo něco takového. Někdy jdu ven s kamarádkami a kamarády. Oběd většinou mezi 15:30 – 16:00. Pak se dívám na televizi nebo jdu ven. Pak jsem chvilku na mobilu. Kolem 18:00 svačina. Pak úkoly na další den, pokud jsou. 20:00 večeře. Pak někdy čtení. 21:30 – 22:15 umýt a 22:30 – 23:00 spát. Takhle to mám já, na názory se neptám.

Díky za odpovědi Adélka 13 let.

Nejlepší odpověď
anonym

Čas vstávání je přiměřené, to znamená, že nemusí vstávat v 6:00, ale taky ne dlouho polehávat. Snídaně se pak odvíjí od vstávání (třeba 8:30). Úkoly a online výuka do 12:00, pa oběd. Odpoledne úkoly a následné procházka venku. Svačina kolem 15:00 a posléze volná zábava. Večeře v 19:00, pak zřejmě na počítači / mobilu / u TV, v 22:00 večerka.

Další odpovědi
Edison

Nekomunikuješ snad se svými vrstevníky? V týhle době? Tam najdeš ty správný odpovědi.

Pepa25

Tak jsem si to ověřoval u třináctiletého kluka a chodí spát dřív (nejpozději do desíti, také kvůlu mladšímu bráchovi), takže nemá problém se vstáváním do 8 bez budíku. Po obědě je každý den venku, pokud to jen trochu počasí dovolí, většinou na kole. Večer se dívá na Události ČT a u toho večeří. Jinak je to hodně podobné.

zjentek

Děti, pokud tedy nechtějí později trpět ošklivou nadváhou, mají jistě zaběhlou odlišnou denní rutinu, než jakou máš ty. Na názory se neptáš, máš to, jak to máš. Tak hodně štěstí. (;

anonym

zjentek já netrpím ošklivou nadváhou. Naopak, jsem hubená, takže mám podváhu.

zjentek

„…pokud tedy nechtějí později trpět ošklivou nadváhou…“

anonym

Já vím, že si to takhle napsal/a, ale vypadalo to, že si myslíš, že já tou nadváhou trpím. Nebo snad že chci? No to teda ne.

quentos

Do POLE PRO OTÁZKU (výstižněji se to už jmenovat nemůže) se píše OTÁZKA. Pokud nebude jasné, na co se ptáš, může být „otázka“ smazána jako nesrozumitelný nebo chybně formulovaný příspěvek.

anonym

Markusei super, díky za odpověď
Edison ne, jsem trochu jiná než oni, tak se se mnou nebaví :(

Jak se tu odpovídá na nějaký příspěvek? Takhle asi ne, že? A jak upravit otázku? Tuhle jsem upravila, ale u jiné mi to nejde. A jak napsat příspěvek ke své otázce? Promiňte že se ptám tu. Díky.

Edison

Já nepsal o spoužácích. Jistě jsi na netu pečená vařená… Můžeš se zeptat přesně tam, kam tvých vrstevníků choděj stovky.

Upravit otázku lze jen jednou.

anonym

A na netu nejsem pečená vařená.

anonym

Však já jsem taky nemyslela jen spolužáky, jediné děti, co se se mnou baví, jsou od 5 do 9 let.

anonym

Nemáš zač. Pokud chceš reagovat na příspěvek u tvého dotazu, tak skutečně tady v diskuzi. Pokud chceš odpovědět na otáuzku uživatele, pak klikni na otázku a na políčko ,,odpovědět". Pak můžeš psát.

anonym

Díky moc