zjentek

Děláte rádi z mrtvých věcí živé?

Když jsou věci naprd a vy je přivedete k životu, protože jste, protože existujete. Děkuju.

Odpovědi
aliendrone

Tak určitě je to větší výzva, než z živých dělat mrtvé věci. S lidmi se mi to zatím nepodařilo. 😉 😁 😁

Rokio

Ne, nejsem nekromant.

da ny

Spíše ne/už ne.
Mrtvé vztahy neoživuji (dokud mám zájem, nenechám je umřít). Pěstuji, jako domácí květiny 😉
S mrtvým autem bych si neporadila, neměla prostředky.
Dům, chatu, jsem nikdy neměla…., rekonstrukce, renovace nehrozí.
Šicí stroj už nemám, abych ze starého vytvořila nové.
Dříve, z nutnosti, či nostalgie jsem občas něčemu dala jiný kabát (renovace). Restaurátor nejsem.
Zrak a ruce už nejsou, to co dříve.
Sušiny jsem nikdy ráda neměla (Feng Shui).
Rozbité věci nechám opravit nebo zlikviduji.
Tu a tam, „oživím“ nějaký kus oděvu tím, že ho „odpuckuji“ a je jako nový ;)
Se zvířaty a lidmi, bych to nezkoušela 😉

zjentek

Kategorie na otázku nebyla, tak snad ta krása je fajn.

zjentek

Kategorie na otázku nebyla, tak snad ta krása je fajn.