Avatar uživatele
773038948

dělam dobře?

Zdravim. Přemýšlim furt nad timto..:Kluci mě chtějí jen protože jsem „hezká“… proto je odmítam… za 1) je mi 13 bude mi 14 :)) 2) říkam si že bych měla počkat do 15 např..)) a pak mi vrta hlavou to že co když mě pak nebude chtit žadný-,?? a nebo co když nepotkam toho pravýho??
Doplňuji:
Máte pravdu)) ale , mam spolužačku a ona ty kluky fakt střída jako ponožky o.O ALE zase je ma asi jen kvuli tomu že jsou „hezký“ „a ona taky“ :D .. :X a ješte že kouří a chlasta ;))) je ji 13 ;)) co si o ni myslet?? že z ni bude za par let šlapka? atd?:))) doufam že jsem jina :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Protiva, natybubu před 4246 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

buď dál jaká jsi a nekoukej co druzí dělají – neboj se ,že bys zůstala sama

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

První myšlenka je správná, pochybnosti pochopitelné. Neboj, jsi šikovná, sportovně nadaná a určitě nic neztratíš tím, když na chození s klukem ještě nějaký čas počkáš. Je lépe počkat na takového, který se Ti zalíbí a se kterým Ti bude hezky, než se bát, že za rok-dva o Tebe nebude žádný stát. Věř tomu, že bude. Kluky určitě víc láká slečna, která nestřídá partnery „jako ponožky“. Ten pravý přijde, jen si na něj počkej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Myslím , že nemáš kam spěchat. Neboj se ten pravý určitě přijde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slevin

co muzes udelat hned,neodkladej na zitra.-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

Ahoj, každý chce mít něco hezkého, tak proč ne tebe? Hezká pohádka, že jo.
Pro kluka musíš být užitečná. Víš jak na to?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Třináctiletou kamarádku bych hned jako potenciální šlapku neviděla. Někdy to v dospívání tak bývá, že se dříve hodné dítko chová jako utržené z řetězu. Může ji to přejít, také ale může taková ztřeštěná zůstat. Těžko soudit předem. Hlavně to záleží na ní, zda si uvědomí, co v životě chce dosáhnout a jaký život chce žít.

před 4246 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek