dělam dobře?

Zdravim. Přemýšlim furt nad timto..:Kluci mě chtějí jen protože jsem „hezká“… proto je odmítam… za 1) je mi 13 bude mi 14 :)) 2) říkam si že bych měla počkat do 15 např..)) a pak mi vrta hlavou to že co když mě pak nebude chtit žadný-,?? a nebo co když nepotkam toho pravýho??
Doplňuji:
Máte pravdu)) ale , mam spolužačku a ona ty kluky fakt střída jako ponožky o.O ALE zase je ma asi jen kvuli tomu že jsou „hezký“ „a ona taky“ :D .. :X a ješte že kouří a chlasta ;))) je ji 13 ;)) co si o ni myslet?? že z ni bude za par let šlapka? atd?:))) doufam že jsem jina :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

buď dál jaká jsi a nekoukej co druzí dělají – neboj se ,že bys zůstala sama

Další odpovědi
anonym

První myšlenka je správná, pochybnosti pochopitelné. Neboj, jsi šikovná, sportovně nadaná a určitě nic neztratíš tím, když na chození s klukem ještě nějaký čas počkáš. Je lépe počkat na takového, který se Ti zalíbí a se kterým Ti bude hezky, než se bát, že za rok-dva o Tebe nebude žádný stát. Věř tomu, že bude. Kluky určitě víc láká slečna, která nestřídá partnery „jako ponožky“. Ten pravý přijde, jen si na něj počkej.

Drap

Myslím , že nemáš kam spěchat. Neboj se ten pravý určitě přijde.

slevin

co muzes udelat hned,neodkladej na zitra.-)

Protiva

Ahoj, každý chce mít něco hezkého, tak proč ne tebe? Hezká pohádka, že jo.
Pro kluka musíš být užitečná. Víš jak na to?

anonym

Třináctiletou kamarádku bych hned jako potenciální šlapku neviděla. Někdy to v dospívání tak bývá, že se dříve hodné dítko chová jako utržené z řetězu. Může ji to přejít, také ale může taková ztřeštěná zůstat. Těžko soudit předem. Hlavně to záleží na ní, zda si uvědomí, co v životě chce dosáhnout a jaký život chce žít.