Lotr2008

Dáváte si řízek s tatarkou?

Já ano, protože suché s bramborama to musí být hnusný, proto řízek s bramborem a tatarkou. Kamarádi o mně říkají, že jsem barbar, ale kdo nezkusil, neví, co to je za dobrotu.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ne, tatarku si dávám jen ke smažáku. (smažsýru)
Na řízek patří citron (pořádně pokapat) a brambory k němu musí být řádně m.m. (máslem maštěné), pak to NENÍ suché jídlo. Případné váznutí v jícnu (pokud je něco ŠPATNĚ) vyřeší Pilsner Urquell, to nevíš? ;) :D :D

Další odpovědi
marci1

Ne. Na usmažené, teplé řízky v uzavřené nádobě pokládám plátky másla. To jsou pak řízečky, jemňoučké, měkkoučké! Na jazyku se jen rozplývají! 🙂

Drap

Ne, nedávám

VaclavZeman

Ne.

Mravenec

Ne. Nejím tatarku.

Filip84

Je to suché hnusné. Proto to jím s těstovinou a rajčatovou omáčkou. 🙂

Rokio

Mňam. Tohle zbožňuji. Mamka mi tohle někdy připraví. Občas si to dám z vietnamské jídelny.

hard work

Nemám rád suchá jídla, takže Ano. Do všeho dávám hodně smetany, omáčky, kečupu atd.
Když kupuji nugetky v McDonald's, tak jim musím říct ať mi tam hodí ještě nějaký omáčky navíc, vždycky tu nugetky pořádně vymáchám v té omáčce a rychle to ubývá. :D

Na 1 jídlo – řízky, brambory spotřebuji sám celou jednu menší skleněnou lahvičku tatarky. :D

Dvorní šašek

Ano, sem tam si na talíř „kydnu“ tatarku.

dubraro

Řízek ne. Brambory k tomu řízku ano. Obecně pokud jsou brambory nebo hranolky příloha k něčemu smaženému.

aliendrone

Filip84>>> Rajskou omáčku? Ňákej pokrokovej, ne? Co starej dobrej kečup? ;) :D :D

Filip84

Kečup nežeru! 🙂

A čím bys nahradil houbovou (žampiónovou)? 🙂