Avatar uživatele
Lotr2008

Dáváte si řízek s tatarkou?

Já ano, protože suché s bramborama to musí být hnusný, proto řízek s bramborem a tatarkou. Kamarádi o mně říkají, že jsem barbar, ale kdo nezkusil, neví, co to je za dobrotu.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 553 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Ne, tatarku si dávám jen ke smažáku. (smažsýru)
Na řízek patří citron (pořádně pokapat) a brambory k němu musí být řádně m.m. (máslem maštěné), pak to NENÍ suché jídlo. Případné váznutí v jícnu (pokud je něco ŠPATNĚ) vyřeší Pilsner Urquell, to nevíš? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Ne. Na usmažené, teplé řízky v uzavřené nádobě pokládám plátky másla. To jsou pak řízečky, jemňoučké, měkkoučké! Na jazyku se jen rozplývají! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ne, nedávám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mravenec

Ne. Nejím tatarku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Je to suché hnusné. Proto to jím s těstovinou a rajčatovou omáčkou. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Mňam. Tohle zbožňuji. Mamka mi tohle někdy připraví. Občas si to dám z vietnamské jídelny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hard work

Nemám rád suchá jídla, takže Ano. Do všeho dávám hodně smetany, omáčky, kečupu atd.
Když kupuji nugetky v McDonald's, tak jim musím říct ať mi tam hodí ještě nějaký omáčky navíc, vždycky tu nugetky pořádně vymáchám v té omáčce a rychle to ubývá. :D

Na 1 jídlo – řízky, brambory spotřebuji sám celou jednu menší skleněnou lahvičku tatarky. :D

Upravil/a: hard work

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Ano, sem tam si na talíř „kydnu“ tatarku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Řízek ne. Brambory k tomu řízku ano. Obecně pokud jsou brambory nebo hranolky příloha k něčemu smaženému.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Filip84>>> Rajskou omáčku? Ňákej pokrokovej, ne? Co starej dobrej kečup? ;) :D :D

Avatar uživatele
Filip84

Kečup nežeru! 🙂

A čím bys nahradil houbovou (žampiónovou)? 🙂

Nový příspěvek