Hufnágl

Dáváte do jakéhokoliv guláše kmín?

===
No, moc vás tady není, co vaří guláše.

Nejlepší odpověď
paul1

Samozřejmě, míchaný napůl – celý a drcený. A také majoránku a hodně

Další odpovědi
aliendrone

I když vím, že „guláš“ jde udělat i z kuřecího nebo třeba z buřtů (dnes je UMĚNÍ narazit na takové, ze kterých má smysl vařit buřtguláš, z většiny dnes prodávaných „buřtů“ uděláš tak akorát HNUS, tudíž se tím ani neunavuji), tak kuchtím jen ten z hovězího masa a to jen tehdy, pokud se mi podaří koupit „hezkou“ kližku. (na tu jen tak nenarazím a ona i chuť/síla/čas vařit musí být)

No a hovězí guláš si bez kmínu nějak nedovedu ani představit. Vlastně do jákéhokoliv guláše kmín nacpu, takže ANO. :)

anonym

A co když je to tajemství? 🙂

Emefej

Do jakéhokoliv rozhodně ne.

nyjono

Ne.

dubraro

Do hovězího ano. Do vepřového ne, tam dávám česnek a majoránku.

Emefej

paul1> majoránku i do segedínu?

Hufnágl

Jens
Tak si ho vezmi do hrobu.