Samsara

Stala se některá z vás dárkyní vlastních vajíček? Napíšete mi pro a proti? Šly byste do toho znovu?

Zdravím, poradíte – darovala jste některá vajíčka? Napíšete mi pro a proti? Šly byste do toho znovu?

Odpovědi
zjentek

Mně sousedka dává běžně, už skoro dvacet let po tři kačky a zlé jazyky a hnidopichové zejména tady na webu tvrdí, že z její strany jde už skoro o darování 🤦‍♂️

marci1

Sorry, zkušenost nemám, ale dárcovství vajíček není bez rizika. Ženy riskují paradoxně vlastní neplodnost. 😐
https://www.i­rozhlas.cz/zi­votni-styl/zdravi/dar­covstvi-vajicka-zakrok-asistovana-reprodukce-darkyne_200214124­9_pj

VaclavZeman

Ještě jsem nedaroval.

GabuleF

Já jsem jednou už darovala a přemýšlím, že půjdu i podruhé. Byla jsem na klinice IVF Zlín a mají fakt dobrý přístup, vše je anonymní a navíc mi uhradili i všechny náklady, které mi s darováním vznikly.

Martinakola

Holky, na kliniku Ihttps://www.ivf-zlin.cz/ mám taky dobré reference od kolegyňky z práce, která darovala loni. Já o tom uvažuju, plánuju, že se tam objednám na konzultaci a zjistím, co a jak.

KaraskovaAl

Ahoj, já se taky chystám darovat vajíčka. A musím se přiznat, že bych moc ráda zajela na IVF kliniku Zlín. Co jsem si tak hledala info, tak jsem našla samé kladné recenze spokojených klientek…