Cermak

Nevíte, jestli nabízí všechny kliniky finanční kompenzaci za darování vajíček?

Odpovědi
PepasAvalonu

Odměny myslím bývají celkem vysoké. Rozhodně to není zadarmo – jako někdo asi může darovat zadarmo, ale to je jeho rozhodnutí a určitě není obvyklé. Není to jako darovat krev. Odměny jsou vyšší než třeba za darování spermie. Vajíčka jsou „žádanější“ – nechodí tolik žen, co by darovaly a navíc je to poněkud složitější (odebrat vajíčka, než odebrat spermie). Muž to zařídí sám a hned, že… :D ale se ženou je to i v tomto ohledu (jako mnoha dalších) opět složitější.

majki636

Nevím jestli jsou na tom všechny stejně, ale byla jsem minulý rok na klinice ivf ve Zlíně a za to jsem dostala 28.000,–

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.