Knightkeepto

Dárek ke konci roku?

Asi je ještě brzo, avšak se zeptám…
Končím SŠ a chtěla bych třídní pořídit za sebe nějaký hezký dárek na rozloučenou. Nejdříve mne napadla Pandora – náramek. Poté jsem našla hezkou stránku – izlato, a tam náramek se srdíčkem a tlapkou nebo náhrdelník srdíčko a puls…
Za prvé jsem se chtěla zeptat, co by Vám udělalo radost? A popřípadě další tipy na nějaký dárek?
A za druhé bojím se, že bych neodhadla velikost Pandory, takové špatné mínění mám však i u náramku či náhrdelníku…

Nejlepší odpověď
Disraeli

Podle toho, co jí baví, co má ráda (pokud to víš). Vzhledem k tomu, že vyučuje nějaký předmět, tak máš velkou šanci, že je to něco, co toho člověka baví… Tak kup něco s touto tématikou (třeba popularní knihu z toho oboru).
Jinak květiny, dražší alkohol, bonboniera,… Já rád dávám alespoň po dvou dárcích. Květinu, bonbonieru a alkohol dávám jako doplňující dárek (třeba k té knize).

Další odpovědi
aliendrone

Jsem překvapen, Pandora ještě letí? :o
Já bych byl pro nějaké laserové ukazovátko. Ale žádné blikátko z tržnice, pořádný beam s výkonem MINIMÁLNĚ 100mW a pokud možno i s volitelnými kurzory. Možná narazíš na potíž ohledně předpisů (jsou nějaká prodejní omezení na výkon laseru). AliExpress to má na háku. ;) :D :D

Parfém (jak radí Rokio NEKUPOVAT), leda bys přesně věděla, jaký používá! :)

Rokio

Bonboniéra, hořká čokoláda, či parfém určitě neurazí.