Avatar uživatele
Knightkeepto

Dárek ke konci roku?

Asi je ještě brzo, avšak se zeptám…
Končím SŠ a chtěla bych třídní pořídit za sebe nějaký hezký dárek na rozloučenou. Nejdříve mne napadla Pandora – náramek. Poté jsem našla hezkou stránku – izlato, a tam náramek se srdíčkem a tlapkou nebo náhrdelník srdíčko a puls…
Za prvé jsem se chtěla zeptat, co by Vám udělalo radost? A popřípadě další tipy na nějaký dárek?
A za druhé bojím se, že bych neodhadla velikost Pandory, takové špatné mínění mám však i u náramku či náhrdelníku…

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 888 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Podle toho, co jí baví, co má ráda (pokud to víš). Vzhledem k tomu, že vyučuje nějaký předmět, tak máš velkou šanci, že je to něco, co toho člověka baví… Tak kup něco s touto tématikou (třeba popularní knihu z toho oboru).
Jinak květiny, dražší alkohol, bonboniera,… Já rád dávám alespoň po dvou dárcích. Květinu, bonbonieru a alkohol dávám jako doplňující dárek (třeba k té knize).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Jsem překvapen, Pandora ještě letí? :o
Já bych byl pro nějaké laserové ukazovátko. Ale žádné blikátko z tržnice, pořádný beam s výkonem MINIMÁLNĚ 100mW a pokud možno i s volitelnými kurzory. Možná narazíš na potíž ohledně předpisů (jsou nějaká prodejní omezení na výkon laseru). AliExpress to má na háku. ;) :D :D

Parfém (jak radí Rokio NEKUPOVAT), leda bys přesně věděla, jaký používá! :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Bonboniéra, hořká čokoláda, či parfém určitě neurazí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek