jackhammer86

Dělal jsem cca měsíc na DPP. Nyní pracuji na HPP. Je třeba příjem z DPP řešit, nebo stačí podepsat daňové přiznání?

Čau, mám HPP práci a delal jsem na DPP jeden měsíc za cca 1250 Kč je třeba řešit tento příjem, nebo staci podepsat daňové přiznání na HPP práce a bude to v pořádku?

Odpovědi
ivzez

Daňové přiznání si po skončení roku podává každý sám.

U zaměstnavatele se podepisuje prohlášení k dani z příjmu. Pokud prohlášení podepíšete v hlavním zaměstnání, nemůžete je už podepsat u DPP a zaměstnavatel z 1.250 Kč strhne srážkovou daň 15 %. Nic dalšího není nutné řešit.