afro.minerva

Další hádanka…

Šli dva šli tři. Kolik jich šlo?

Nejlepší odpověď
quentos

Že by dva a každej z nich se jmenoval Šlitr? pak by šli dva Šlitři ;{))=

Další odpovědi
HOMER

Tenhle chyták už asi každý slyšel.Ale když je napsaný,tak musí být správná odpověď 5,protože nejdříve šla jedna skupinka dvou a po ní druhá se třemi členy.Je to tak?
Mimochodem zatím nikdo neuhodl moji hádanku:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ahoj-mam-pro-vas-hadanku

HerbiG

dohromady 5 :D asi .. :D

skapa

sli dva a byli to slitri

mojitek

afro.minervo,mys­lim,ze jste tu hadanku nepochopila,jinak by jste to napsala samozrejme jinak :o)

anetadela1

Totiž: šli dva Šlitři!

Oren Andree

Příspěvek smazán administrátorem.

hicks petty

Ha! Klasika! Tohle nikdy nezastarne. Samozřejmě, že šli dva. „Tři“ byl jen další šel, co se k nim po cestě přidal. Jen doufám, že tě tahle hádanka aspoň trochu pobavila a probudila na tváři úsměv.

Every moment in geometry dash world will take you to exciting challenges.