Krátká hádanka: Je to hnědé a skáče to laně. Co to je ?

Hádanka jenom tak pro pobavení.
Doplňuji:
Jasně, že se jedná o samce laně – jelena. Jedná se o takové hrátky se slovy. … Drape, opici jsem napoprvé hádala také. 🙂

Nejlepší odpověď
Damiana

Jelen? 🙂

Další odpovědi
anonym

Pokud to skáče na laně,je to jelen!
Doplňuji:
Drape,určitě víš,co to je „laň“! Pokud ne,tak je to partnerka od (nejen) jelena. No a jelen skáče na laně!

Ar

Vlku z lesa to ,ale neplatí v Žehučicích . Tam je to bílé.

Drap

Opice ráda skáče na laně
Doplňuji:
Nebo taky veverka či zvíře podobné. Viděli jste už někdo jelena že poskakuje na laně ?

anonym

Jasně, že se jedná o jelena. Jste šikovní. 🙂 Jsem hádanku také poprvé neuhádla, ale ráda ji dávám ostatním k pobavení.