Jahoda

Uhádnete hádanku?

Dobrý večer.

Vkládám další hádanku na zpestření. Uhodnete ji? 🙂

Nehoda

V autě jede otec a syn (pokrevní). A jak to tak na silnicích chodí, najednou se přihodí strašná nehoda. Oba dva jsou vážně zraneni a sanitky je odvezou do dvou různých nemocnic.
Syn je na operačním sále, přijde k němu chirurg a řekne: „Nemůžu ho operovat, je to můj (pokrevní) syn!“
Jak je to možné?

Není to těžké uhádnout, jen zapřemýšlet 😉 Řešení vložím ve 21:00 hodin 🙂
Doplňuji:
Řešení: Chirurg je žena, synova matka.

Někteří z vás uhodli, ale první byl Miroslav jeho odpovědí uzavřu tuto otázku a on dostane palce dva.

Mimochodem, můžete mi říci, kdo smazal odpověď Aramah??!! Jak jsem před chvílí zmiňovala v Miroslavově otázce, každý má právo na svůj názor, byť se druhému nelíbí, či je špatně. Tato hádanka byla pro spestření a pro zapnutí mozků. Ne pro hádky. Otázky a odpovědi by se měly mazat jen tehdy, pokud jsou sprosté, urážející apod. Tak to prostě Aramah neuhodla, co se stane?? Zboří se svět??… Fakt nemám slov.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano, je to matka-chirurg
Doplňuji:
Aramah má strach, aby se někdo vyznal v tom, co zde sděluje, hlavně, že se vyzná v tom, jak a proč nosit vestu na motorce a poutat se v autě. Její odpověď, kterou dala na mou otázku mě značně znechutila. Napsal bych jí to osobně, ale nedovoluje být kontaktována. Proč asi?

Další odpovědi
rynek878

není ten chirurg jeho matka?

ten který je

Ten chirurg mohl být otcem otce toho syna.:-)
Uživatelka lilibou mne předběhla.

lilibou

chirurg je otec otce a dědeček syna..

HOMER

Má dva homosexuální otce.Jeden měl nehodu a druhý je chirurg.

Fred

Napadlo me jen, ze ten otec muze byt take synem toho chirurga – a dedecek toho druheho
cili to, co napsala lilibou
ale asi je spravne, co pise Miroslavst

HOMER

Souhlasím,jakýpak dědeček..chirurg může být žena,stejně jako zdravotní sestřička může být muž,pouze církevního otce jsem ještě ženu dělat neviděl,protože církev ženy diskriminuje :D

Jahoda

HOMERE,

to, že někteří napsali děděčka, je pouze jejich názor. Sám jste napsal, že má dva homosexuální otce. Což není možné. Jak může mít dva otce, když od obou rodičů je pokrevní?? Jak by tedy jeden z nich mohl porodit?…

Miroslavst

Zajímalo by mě, co je na odpovědi aramah tak úžasné, když její odpověď je chybná.
Je to matka a protože slovo chirurg se nezženšťuje (chirurgžka), říká se chirurg.
Žádnej děda, dědův děda či něco podobného. Je to prostě matka-chirurg.

pekynka

Nechci řešit hádanku, nenapsal jsi své znamení, asi jsi mě v duchu poslal do háje, že mi do toho nic není. Ale já Tě tipuju na paličatého berana.Proč musíš mít vždycky pravdu?

Miroslavst

Koho znamení? Moje? Už jsem odpovídal, když jsem pokládal otázku já. Zněníé otázky něco ve smyslu, kdo z vás je panna?
Moje znamení je rak.

pekynka

Děkuji, Tvojí odpověď jsem si přečetla až teď, proto příspěvek do diskuze. Na Raka jsi mi opravdu neseděl.