Sla

Dala jsem psa do útulku, chci si ho vzít zpět. Je to cca 14dni. Psa mam 6let, teď mám dceru 1,5 a už jsem byla vycerpana

Dala jsem psa do útulku, cca na14 dní a chci ho zpět. Už jsem byla vyčerpaná,každý den se mi vykalel na podlahu. Mám rok a půl starou dceru, o ní se pes „staral“ výborně. Zůstala jsem na ně sama, tatínek malé nás opustil když bylo dceři 3 měsíce. Teď ho chci zpět, co s tím, poradí někdo, prosím? U toho jsem ještě musela balit kvůli možnému stěhování, on z toho byl také nervózní. Hlavně paní mi nedala žádný papír o tom , že tam psa má, ani očkovací průkaz, nic. Já tamtydenco týden jezdím, volám a nezvedal mi telefon, když jsem tam byla, dělala že neslyší, nevidí, útulek má na soukromém pozemku.

Nejlepší odpověď
zjentek

A ptáš se co teď? Bo otázka mívá otazník, víš ty, ale i tak ti to povím úplně přesně: Vidno že skvěle „zvládáš“ život. A protože to věděl i ten chytrý pes, tak se ti den co den vysral na podlahu, aby ti tím něco sdělil a jaxi tě probudil „ze sna“. Tak taťka nakonec taky šel, jak jinak… No, snad i tomu čoklovi bude jinde lépe (pokud ho neutratí v útulku, kvůli výdajům). Vědělas například, že takový pes je živá bytost, živý tvor? Tak asi vezmi pětikilo a mazej do útulku vyzvednout si psa, ne!!? Nebo jsi snad úplně pošahaná (???, snad za ty dva týdny tvého „rozjímání“ ještě nebude pozdě).

Jinak nebuď zbabělec (i když je zde základem baba). Doporučuji vědět co chceš a ty chceš dítě, psa a starat se starat se a starat se, NIC VÍC! Bo na jiné už nezbyde/nemáš žádný čas. Doufám, že teď už svůj život lépe chápeš. Tak šup šup! Nemáš zač. Děkuju.

Další odpovědi
Dochy

Asi kontaktovat ten útulek 😉

led

Sla, starala som sa o dvoch „nechcených psov“(na pokračovanie) a zvládla som to s nimi 32 rokov aj pri deťoch. Aj pre deti je starostlivosť o „nemú tvár“ užitočná, pomáha im odstrániť lenivosť, tak častú u mnohých, ktorí žijú len pre zábavu.
Je to len organizácia práce a zrušenie slov: „Mne sa nechce, som unavená.“

Premyslite si svoje jednanie a ako píše zjentek „Tak asi vezmi pětikilo a mazej do útulku vyzvednout si psa, ne!!?“

iceT

… a až bude mít dcera šest let, taky ji šupneš někam do útulku, protože budeš vyčerpaná? Protože starat se o dítě je o něčem jiném než starost o psa.

led

Ak sa vám zatajujú, obráťte sa na ochranu zvierat (neviem presne názov tejto organizácie.

led

zjentek, svojské, ale presné! 🙂

zjentek

Led, od Vas si poklony zvláště vážím (trumpeta jedna, úpa mě s tím nebohé čoklem rozhodila) 😮😉

Sla

Děkuji za odpovědi. Je to v cudu, městská i státní mě slušně řečeno poslali ve vší slušnosti do mezipulčí. Prosím, vypadá, že se vyznáte . Pokud by jste ho někde videl, nechci lajky, komentáře nebo jaké ptákoviny. Jenom najít svého psa. FB zaměstnanec škoda. Prosim už to nezvládám. Někdo si řekne že já jsem fíča blba, jakslycham často od svého otce. Někdo zdi řekne že je to jen čokl, no a co pro mne je jako prvorozené dítě. Které je v cudu. Prosím, třeba si ho od té hamižné ženy koupil, vzal … Zkouším všechny možnosti, jak dostat Adrese zpět