JáJsemKarel!

„Dál chybí odpovědi,“ platí to i dnes?

Tak, jak se zpívalo v písničce od kapely Mňága a Žďorp:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-X5XDLxKUCw&t=35s

Samozřejmě, pokud nepočítáme ty odpovědi internetové.

Nejlepší odpověď
annas

Píseň o totalitní manipulativní moci .Na některé otázky člověk nedostal odpověď, takže podlehl nicotě, zármutku, beznaději,, marnosti.

Spaste svoji duši – považuji za možnost změnit své názory, splnit svou tohu po něčem lepším, spravedlivém, protože vše stávající ztratilo svou důležitost. .

Slova jsou nadčasová, protože v žádné společnosti není všechno tak, jak má být. Sice naděje umírá poslední, ale někdy se člověk dlouho načeká, až pravda vyjde pravda najevo.

Dá se říct, že „dál chybí odpovědi“ na mnoho oázek. Mnohé otázky odpovědi si mají, ale neuspokojivé., někdy jde o otázky řečnické.

Takže bych upřesnila, dál chybí vyčerpávající a pravdivé odpovědi na různé otázky.