Jenda K.

Daji se preskocit starsi verze androidu a nainstalovat jen tu posledni?

Mam repasovany samsung s20, podle dostupnych informaci je verze systemu z prosince 2020. Muzu tedy nejak ‚expresne‘ nainstalovat pouze posledni aktualizac Androidu? Nebo musim stahnout proste uplne vsechny dosavadni, vydane?

Odpovědi
elkon

Instalovat lze jen takové verze, které hardware a software dovolí. Dej udělat aktualizaci a uvidíš co se tam objeví.

Dochy

Nech to na systému. Mám za to, že to proběhne nějak inteligentně. Rozhodně bych se do toho telefonu nesnažil zasahovat.