dust8

Dá se sehnat brigáda v armádě třeba přes léto?

Jaké pozice jsou nejčastěji volné?

Protože pokud shání leštění toalet či močení talířů v dřezu nebo škrábání brambor, tak to se dá sehnat třeba jinde. ;)

Odpovědi
Frontinus

Velmi nepravděpodobné. Takové činnosti, které by zvládal brigádník, armáda pokrývá vlastními prostředky, případně si najme externího dodavatele.

Pokud chceš být „dočasně v armádě“, můžeš zkusit dobrovolné cvičení nebo aktivní zálohy. V případě aktivních záloh dokonce dostaneš i nějaké služné, takže to může být pokládáno za brigádu.