bolak

Dá se rozchodit normální internet i na nokii 6300?

Jako prohlížet si stránky, posílat e-maily na seznamu atd., a nebo je k tomu potřeba mobil s operačním systémem?

Nejlepší odpověď
Bedy

Operační systém není vůbec třeba – v mobilu by měl být prohlížeč Opera Mini, jinak není problém si ho stáhnout.

Co se týká emailu, měl by tam být integrovaný jednoduchý emailový klient – takže stačí jej jen nastavit, eventuálně stačí otevřít Operu Mini, přihlásit se do schránky a je to.

Dole je když tak příručka Nokia 6300, kdyby náhodou byl s něčím problém.

Zdroj: http://nds1.no­kia.com/phones/fi­les/guides/No­kia_6300_UG_cs­.pdf