Kepler

Dá se přefiknout pérová matrace?

Chci z letiště, kde mám volně položenou matraci 2 × 1,6 m udělat normální lůžko pro jednoho. Asi se budu stěhovat do bytu s menším pokojem a taky sháním nočník s uchem dovnitř.

Nejlepší odpověď
Edison

Přefiknout se dá všechno. Je to jen otázka velikosti pily a výkonu, případně plasma, plamen, voda, laser…
Ten nočník by se snad dal sehnat v humorných předmětech. Jinak nechat vyrobit.

Další odpovědi
aliendrone

Zajímavé – Kepler se ptá jak něco přefiknout, chlívák jeden – CO asi za tím SKUTEČNĚ vězí? Zmenšování ložné plochy to NEBUDE! (Kam by pak odkládal svůj pověstný DALEKOHLED – a to nemluvím o návštěvách [doufejme, že jen] opačného pohlaví!?) ;) :D :D

Nějak se neorientuji – umenšení matrace mi přijde méně komplikované i pracné, než totéž u postele, na které leží. Na CO se vlastně ptáš? A jestli to je nějaká „Keplerchlívný zločin“ , zkonzultuj to napřed led! Jakožto Luciferika Pandemonium těmhle věcem radostně holduje, ale na rozdíl od tebe (díky dlouhodobé a nejspíš VELIKÉ praxi ;) :D) má lepší PR a já bych nerad, aby se ZASE něco mazalo/mizelo! ;) :D :D

Jinak tvé „stěhovací obtíže“ spolehlivě vyřeší dvacka benolu a sirky – takovej starej mazák a neví CO je lepší, když jde o stěhování! No toto?! :o :) ;)