Vercule

Dá se pořídit zdravotní obuv i pro starší děti?

Odpovědi
Filip84

Ne asi, starší děti jsou o půl hlavy až o hlavu větší, než já a mají hnátu, jak Betrada s velkýma nohama, manželka Pipina mladšího, tak jim koupíš boty buďto dámské, nebo pánské, ne? A obojí se vyrábí i jako obuv zdravotní, proč by se nemělo vyrábět, to jako velcí lidé nemají nárok na zdravotní boty, nebo co? 😂😂😂🤦‍♀️🙄🙃

elkon

Samozřejmě, ve Zdravotních potřebách, nebo přímo v prodejně zdravotní obuvi.

cappuccino

Na svem pocitaci jiste mate vyhledavac. Staci zadat „detska zdravotni obuv“!
Jinak i v nekterych lekarnach a zdravotnich potrebach.

SarrahParker

Dá, u obou holek na to kladu důraz a i ve škole mají zdravotní přezůvky. Naštěstí jsem sehnala moc pěkné, tak ani neprndaly a neměly s tím problém https://www.bf-pantofle.cz/pro­dukty/detske-pantofle-ba5251119/

Vercule

Povedlo se mi tam vybrat jak pro sebe, tak i pro dcerku. Měli tam dost pantoflí ve slevě a ještě chci vybrat chlapovi nějaké a asi taky přes bf pantofle, protože jinde jsem nenašla kožené domácí botky za takovou cenu.