jakho

Dá se naučit sám hrát na kytaru?

zajímá mě jěstli se dá naučit sám hrát ny kytaru?

Nejlepší odpověď
Tombik

Určitě, moje matka se takto naučila hrát perfektně a to používala jen takovou malou příručku pro samouky!

Další odpovědi
anonym

Ano da,chce to denni trening a pro zacatecniky jsou vydane sesity pro samouky na kytaru,koupi se v hudebninach.

infant

A Jimmy Hendrix to dal i bez příručky.

Zdroj: infant.blog.cz

Vicki

Dá-moji dva bratranci se naučili sami jen z příručky.

anetadela1

Ano, dá. Švagrová se takhle taky naučila hrát.

superanetka

urcite to de, chci se naucit hrat na kitaru sama ale jeste sem nezacala.

Martisek

já nevím mám doma kytaru a nemám jako žádnou knížku protože jsem jí koupila na aukru tu kytaru jenomže jsem si říkala že bude lehké se na ni naučit jenomže já ji neumím ani naladit takže jsem celkem v kelu

marie2

já jsem se naučila hrát tady odtud, hrauju už dva roky, docela to jde:
http://www.noty-video.cz/akusticka-kytara-DVD/Novinky/Skola-hry-na-kytaru-DVD