Chci začít hrát na kytaru … Ale je mi už 14 let má to ještě cenu ???

Nejlepší odpověď
Fun1k

Nikdy není pozdě začít hrát na kytaru. Sám bych se to chtěl naučit.
Doplňuji:
Není to jako třeba u klavíru atd., kdy je nejvhodnější začít v útlém věku.

Další odpovědi
barnajka

A proč by nemělo? :) Na hraní není nikdy pozdě! Když už nic jinýho, brnkej pro radost sám sobě a svým kamarádům a lidem v okolí – ti ti poskytnou zpětnou vazbu, jak moc nadějný jsi/nejsi. A i kdybys z toho moc vítězně nevyšel, nevzdávej se a hraj dál! Dobrýho kytaristu dělá dobrým kytaristou jednak přirozený talent a vlohy – a jednak píle a spousta tvrdé práce. Nemůžeš čekat, že vezmeš kytaru do ruky a hned z tebe bude maestro! Cvič, cvič, cvič – a výsledky se dostaví. 14 let ještě není žádný stáří, prosím tě! :) Já jsem pomalu jednou tak stará jako ty – a taky se chci učit hrát na perkuse! Nebo teda myslíš, že bych to měla vzdát předem?!? :/ :)))

tom004

V okamžiku,kdy jsi o tom začal uvažovat takto,tak je lepší vůbec nezačínat.

dědapetr

Klidně začni Jimi Hendrix začal v 15 letech.
Ve věku 15 let, přibližně v době jeho matka zemřela, on získal jeho první akustickou kytaru za $ 5 od známého jeho otce. Tato kytara nahradil oba koště on byl brnká v napodobování, a ukulele , které jeho otec našel při úklidu garáže. [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] Hendrix se naučil hrát tím, že cvičí několik hodin denně, sledování dalších hrát , dostat tipy od více zkušených hráčů, a poslouchat záznamy. V střední-1959, jeho otec koupil Hendrix bílé Supro Ozark , jeho první elektrickou kytaru, ale nebylo k dispozici zesilovač. Podle kolegy Seattle spoluhráči, on se dozvěděl většinu z jeho akrobatické fázi pohyby, hlavní část blues / R & B tradici, včetně hraní s jeho zuby a za zády, od kolegy mladý hudebník, Raleigh „Butch“ Snipes, kytarista s místními kapela Sharps. Hendrix se provádí Chuck Berry 's ochrannou známkou „kachní chůze“, na příležitosti. [ 31 ] Hendrix hrál v několika místních kapel, občas hraje odlehlých vystupuje ve státě Washington a alespoň jednou za hranicemi v Vancouver, Britská Kolumbie . [ 32 ]

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Ji­mi_Hendrix

orangemonkey

Ano, má. Sám jsem začal ve 12 letech. Přítelkyně začala právě ve čtrnácti a také to celkem umí. Tedy, já líp, ale umí. Takže jen do toho, ale začni co nejdřív.