Avatar uživatele
anonym

Chci začít hrát na kytaru … Ale je mi už 14 let má to ještě cenu ???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dědapetr, dougie před 4712 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fun1k

Nikdy není pozdě začít hrát na kytaru. Sám bych se to chtěl naučit.
Doplňuji:
Není to jako třeba u klavíru atd., kdy je nejvhodnější začít v útlém věku.

Upravil/a: Fun1k

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

A proč by nemělo? :) Na hraní není nikdy pozdě! Když už nic jinýho, brnkej pro radost sám sobě a svým kamarádům a lidem v okolí – ti ti poskytnou zpětnou vazbu, jak moc nadějný jsi/nejsi. A i kdybys z toho moc vítězně nevyšel, nevzdávej se a hraj dál! Dobrýho kytaristu dělá dobrým kytaristou jednak přirozený talent a vlohy – a jednak píle a spousta tvrdé práce. Nemůžeš čekat, že vezmeš kytaru do ruky a hned z tebe bude maestro! Cvič, cvič, cvič – a výsledky se dostaví. 14 let ještě není žádný stáří, prosím tě! :) Já jsem pomalu jednou tak stará jako ty – a taky se chci učit hrát na perkuse! Nebo teda myslíš, že bych to měla vzdát předem?!? :/ :)))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

V okamžiku,kdy jsi o tom začal uvažovat takto,tak je lepší vůbec nezačínat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Klidně začni Jimi Hendrix začal v 15 letech.
Ve věku 15 let, přibližně v době jeho matka zemřela, on získal jeho první akustickou kytaru za $ 5 od známého jeho otce. Tato kytara nahradil oba koště on byl brnká v napodobování, a ukulele , které jeho otec našel při úklidu garáže. [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] Hendrix se naučil hrát tím, že cvičí několik hodin denně, sledování dalších hrát , dostat tipy od více zkušených hráčů, a poslouchat záznamy. V střední-1959, jeho otec koupil Hendrix bílé Supro Ozark , jeho první elektrickou kytaru, ale nebylo k dispozici zesilovač. Podle kolegy Seattle spoluhráči, on se dozvěděl většinu z jeho akrobatické fázi pohyby, hlavní část blues / R & B tradici, včetně hraní s jeho zuby a za zády, od kolegy mladý hudebník, Raleigh „Butch“ Snipes, kytarista s místními kapela Sharps. Hendrix se provádí Chuck Berry 's ochrannou známkou „kachní chůze“, na příležitosti. [ 31 ] Hendrix hrál v několika místních kapel, občas hraje odlehlých vystupuje ve státě Washington a alespoň jednou za hranicemi v Vancouver, Britská Kolumbie . [ 32 ]

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Ji­mi_Hendrix

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orangemonkey

Ano, má. Sám jsem začal ve 12 letech. Přítelkyně začala právě ve čtrnácti a také to celkem umí. Tedy, já líp, ale umí. Takže jen do toho, ale začni co nejdřív.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek