KdoSiOdJinud

Jak se sám začít učit na piáno?

Na koleji jsem objevil tento nástroj 😁 Rád bych toho využil a začal se učit, ale nevím jak a kde začít. Měl by někdo tip odkud začít čerpat informace? :) Díky

Nejlepší odpověď
Hlada

Do odkazu jsem dal jednu z učebnic. Stejně by to ale chtělo aspoň pár lekcí nějakého učitele, aby ses z počátku nenaučil špatný prstoklad.

Zdroj: http://www.eshop-noty.cz/skoly/c-359/

Další odpovědi
anonym

Základy,noty, znáš určitě ze základky.Pořiď si „hra na klavír“ v obchodě z hudebninami a vyluzuj z toho piána zvuky tak,jak se Dalibor naučil housti!

www

A co toto, pokud nechceš chodit do školy:

Zdroj: www.pianoskola.cz/

Ivetka303

Já se taky učila sama..umím noty a hrála jsem podle sluchu, takže semtam něco zahraju, lae myslím,že to stačí
Takže noty a vědět, kde je na pianu Céčko, od kterýho už pak zbytek not třeba „dopočítáš“